Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατεβηκα Μεταξι γυρω στις 19.00,η αληθεια ειναι χωρις ιδιαιτερα καυλες.Στοχος ηταν αρχικα η Τζιωρτζανα,μια ψηλη κατσανη με κωλαρα που εκδιδεται συνηθως στο Κολωνου 23,στο ανακτορο.Μπηκα μεσα και περιμενα,η τσατσα ειπε οτι η κοπελα ηταν στο δωματιο,χωρις να πει ποια ηταν.Καθως περιμενα ανεβαινει τα σκαλοπατια μια ομορφη ξανθια καλοντυμενη μιλφΕμμμμΓια τσατσα σιγουρα οχι,για πουτανα ουτε μου εκανε,τι στον πουτσοΧμμμ;
-Γεια σου,η κοπελα ειναι στο δωματιο;ρωταει
-ναι,γιατι,θες να περασεις;της λεω
-αρωματα πουλαω..απηντησε χαμογελαστη και κατηφορισε τις σκαλες,δεν καθισε να περιμενει,κριμαMoney Mouth
τελος παντων,συνεχισα τη βολτα γιατι μαλλον η τυπισσα ειχε κλειστει μεσα για κανα μισαωρο.
Μπηκα σε μερικα,αναμεσα και στα οποια στο θρυλικο hostel στην I.31 στο υπογειο ευθεια.Μολις εβγαινε απο δωματιο η Μονικα-Αλεξανδρα.Μας κοιταξε 3-4 ατομα που ημασταν και καθως φευγαμε λεει..
-ναι,μονο κοιτατε και μετα σπιτι και μονο μαλακια,δεν γαματε.
Γενικα εχει ενα στυλακι πολυ αυθαδικο και τσαμπουκαλιστικο και καλα, και μιλαει συνεχεια.Προκειται για μια σχετικα ψηλη πουτανα,τσιγγανορουμανα,με πολυ ωραιο σωμα,ωραιο βυζι και εκφυλο προσωπο.Μπορω να τη συγκρινω με την Rubi,την εκφυλη πορνοσταρ του Torbe απο το Puta Locura.Γερο-μύστηςδεν ξερω αν διαπραττω ιεροσυλια αλλα μου τη θυμιζειΓερο-μύστης
Εκανα μια βολτα και ξαναγυρισα αφου την ειχα λοκαρει καιρο
-ελα να περασεις μου λεει ο τσατσος και παει να με βαλει στο δωματιο διπλα στο κουζινακι
που,εδω;ρωταω εγω
-αν θες περιμενε να βγει ο αλλος λεει αυτη,για να μπω στο πρωτο αριστερα
-δε γαμιεται λεω,ας το κανουμε και αυτο
Οκ,σουρεαλιστικο σκηνικο..
κατεβαινεις κατι σκαλοπατια,εχει ενα διαδρομο εφαπτομενο με την κουζινα και καταληγεις σε μια αθλια κουρτινα,για πορτα ουτε λογοςMoney Mouthεκει ειναι και το δωματιοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
-καλα,πορτα,δεν εχει;
-μη φοβασαι,δεν θα σε παιρνω ματι λεει ο τσατσοςMoney Mouth
του δινω 10 ευρω,του λεω να τη στειλει σε 5 και μπαινω.ταυτοχρονα να ακουγονται τα σκυλαδικα απο το ραδιο φουλ,λες και ειναι μεσαΝαι!
οκ,αθλιοτητα,μια καρεκλα πανβρωμικη,ο νιπτηρας του 1940,το σεντονι δε ξερω αν εχει αλλαχτει ποτε,το σκισμενο περιτυλιγμα απο καποτα στο κρεβατι.στα αρχιδια τους ολα..
το μονο καλο ενας καθρεπτης στο κεφαλι του κρεβατιου.
ολοι οι διαλογοι ακουγοντουσαν κανονικαMoney Mouth
με τα πολλα ερχεται η πουτανα και καθεται.
-πως σε λενε εσενα ειπαμε;
Μαιριλυν..
τουλαχιστον σε μενα ετσι συστηθηκε..
Τελος παντων,τον πεταω εξω και αρχιζω να χουφτωνω βυζια.δεν ημουν και πολυ καυλωμενος η αληθεια ειναι.αυτη περασε την καποτα αμεσα και αρχισε να πιπωνει,μετρια πιπα,χωρις χερι.η αληθεια ειναι οτι της πιεσα το κεφαλι με δυναμη για βρω οισοφαγο και μετα απο λιγο μου ειπε να το παρωΘυμόςαπρακτος παλι,δε εφτασα λαρρυγιΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Δεν ειχα 100σταρα στυση,γυρω σα 80,τελος παντων της ειπα να ξαπλωσει.τον καρφωσα στο ξυρισμενο της μουνι και αρχισα να τη γαμαω.αυτη συνεχισε να μιλαει,με ρωτουσε αν ειναι η Παολα που τραγουδαει τωρα κπλ
-δε ξερω
-γιατι, Ελληνας δεν εισαι;
-ε και,πρεπει να ξερω ολα τα τραγουδια της Παολας;
καθως τη γαμουσα μου λεει
-χοντρος εισαι.
καταλαβα οτι εννουσε τον πουτσο μου
-πρωτη φορα τρως χοντρη ψωληΧμμμ;
οχι,την κοιλια σου εννοωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
η αληθεια ειναι οτι εχω παρει λιγο στους πλαγιους κοιλιακους,ειμαι και καπως ψηλος και γυμνασμενος,ειχα πεσει πανω της και την ειχα πλακωσει φαινεταιMoney Mouth
το μοτιβο συνεχιστηκε ετσι,αυτη να κοροιδευει συνεχεια για την κοιλια μου,οκ,δεν σπαστηκα,συμμετειχα και εγω
-μου αρεσει το προσωπο σου,για αυτο σε κοροιδευω,εισαι ο πρωτος που κανω πλακα σημερα,οι αλλοι δεν..
-'σκασε μωρη βουβαλα'ακουστηκε απο μεσα ο τσατσοςMoney MouthMoney Mouth
-εσυ δεν ειπες οτι δεν θα μιλας; του ειπα
-τι να κανω,δεν αντεξα,απολογηθηκεMoney Mouth
με δυο λογια γαμας και ο αλλος ακουει τα παντα,συμμετεχει κιολαςMoney Mouthοκ,εχει και πλακα αν δεν σε πειραζει
την γυρισα στα 4.εβαλε ενα μαξιλαρι απο κατω και εστησε καλα την κωλαρα της.ελεγε παλι τα δικα της,δεν το βουλωνε και καθολου.
τον καρφωσα στο μουνι της και της ανοιξα φουλ τα κωλομερια να βλεπω την κωλοτρυπιδα της ενω ταυτοχρονα κοιταζα και τον καθρεφτη.αρχισα να την πηγαινω κομπρεσερΓερο-μύστηςκοπηκαν και τα γελια και τα αστειακια,αρχισαν τα βογγητα.την γραπωσα γερα και αρχισα να αδειαζω τα χυσια βαθεια στο μουνι της.
-μην φυγεις,κατσε εκει που εισαι!
-βλεπεις να παω πουθενα;αποκριθηκε και περιμενε να αδειασω και την τελευταια σταγονα στο μουνοτρυπιδι της
Σηκωθηκαμε,προφανως και συνεχισε στο ιδιο μοτιβο,παλι για την κοιλια μου,κολλησε η βελονα,της την ελεγα και γω
-εγω κανω γυμναστικη εδω στο μπουρδελο,και γελαγε παλι,δεν ξερω,μπορει να πινει και τιποτα,αλλα μαλλον ειναι σε μονιμη τετοια κατασταση.
Βγηκε εξω,πλυθηκα,βγηκα και γω.
-τι λες στον ανθρωπο,μια χαρα ειναι,της ειπε ο τσατσος.
-ειδες;της λεω
-την αλλη φορα που θα ρθεις να εχεις six-pack..
-βεβαια,θα γυμναστω μονο και μονο για να σου αρεσωMoney Mouth
εκεινη την ωρα εμπαινε ενας κακομοιρος πακι
-ο Μπραντ Πιτ Πακιστανος σχολιασε..
-κοροιδευεις ολον τον κοσμο,ετσι;
-ε,αυτο κανουμε στα μπουρδελα,κοροιδευουμε τον κοσμο...
Η Μονικα-Αλεξανδρα-Μαριλυν η οπως αλλιως λενε αυτο το εκφυλο πορνιδιο τελος παντων ειναι για μενα καυλωτικης εμφανισης,με ιδιαιτερο χαρακτηρα ομως,μπορει και καποιος να χαλαστει αν αρχισει τα δικα της,αναλογως και την περιπτωση ομως,εγω εκανα και το χαβαλε μου,ειμαι και καπως σκληροπυρηνικος,την γαμησα καλα και αδειασα τα αρχιδια μου.
Ανανεωσαμε τους ορκους αγαπης μαςMoney Mouthκαι βγηκα να παρω καθαρο αερα.Σε περιπτωση σεισμου δεν θα ηταν και απο τα μερη που θα ηθελα να ειμαιMoney MouthMoney MouthMoney MouthΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα-Αλεξάνδρα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2017
Λαικ στη κριτικη αλλα φαουλ σου που περασες στο δωματιο φιλε ενω ενσυνειδητα κοροιδευει και ειρωνευεται.Και φυσικα δεν ειναι ολες οι ιεροδουλες ετσι.Αυτες που εχουν τετοια συμπεριφορα δε μακροημερευουν και αν δε περναγες θα τρελαινοταν ακομα περισσοτερο.
05 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι,οκ,το ανεφερα οτι καποιος μπορει να χαλαστει ευκολα,δεν εχεις αδικο.απο την αλλη μου βγαζει κατι εκφυλο,για αυτο περασα.Καπέλο
05 Απριλίου, 2017
Καταφερες και γαμησες ευγε Ναι!
05 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!
06 Απριλίου, 2017
-'σκασε μωρη βουβαλα'ακουστηκε απο μεσα ο τσατσος
-εσυ δεν ειπες οτι δεν θα μιλας; του ειπα
-τι να κανω,δεν αντεξα,απολογηθηκε

χαχαχα πραγματικο commando !
06 Απριλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ΑΡΧΟΝΤΑΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ.......Καπέλο
06 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
07 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
08 Απριλίου, 2017
Απίστευτο σκηνικό, έκλαψα από τα γέλια
09 Απριλίου, 2017
«(...) το δωματιο διπλα στο κουζινακι (...) κατεβαινεις κατι σκαλοπατια,εχει ενα διαδρομο εφαπτομενο με την κουζινα και καταληγεις σε μια αθλια κουρτινα,για πορτα ουτε λογος Money Mouth εκει ειναι και το δωματιοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth»

https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=52535.msg7503659#msg7503659
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10