Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Στριπτιτζάδικα 15649
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρέθηκα στα Τρίκαλα για επαγγελματικούς λόγους και μετά από μια μάταιη αποτυχημένη αναζήτηση πορνομπαρικού μαγαζιού στο κέντρο της πόλης, κατέληξα στο συγκεκριμένο και μοναδικό για την πόλη των Τρικάλων στριποίδρυμα. Για Δευτέρα βράδυ είχε μόνο 3 κοπέλες, αλλά η μία καλύτερη από την άλλη!!! (το προτιμώ αυτό από το να έχει 10 και βα μη βλέπονται...). Παρασκευή και Σάββατο έχει 6 κορίτσια μου είπαν - Κυριακή είναι κλειστό. Το μαγαζί βρίσκεται στην κεντρική Πλατεία της πόλης - χαχαχαχα - και τον επιχειρηματία τον έχουν προάγει σε τοπικό ευεργέτη!!!
Ο χώρος σχετικά μεγάλος (ολόκληρος ο τελευταίος όροφος πολυκατοικίας), αλλά η διακόσμηση από την προ κρίσεως εποχής.
Στη μιάμιση ώρα που κάθησα έγιναν μόνο 3 χοροί στην πίστα, από ένας για κάθεμιά από τις κοπέλες. Χόρεψα με τις δύο από τις τρεις κοπέλες, την Ντανιέλα και την Μαρία, ωραία μωρά και οι δύο με τέλεια βυζιά, που μου έκαναν πολύ καλό χορό. Μεγάλο χαμόγελο Ο απλός χορός που τον λένε πριβέ γίνεται σε σκοτεινό απομονωμένο σημείο και στοιχίζει 15€ και έχει καλή διάρκεια. Άλλου είδους χορό δεν κάνουν δυστυχώς. Ποτό δεν κέρασα σε καμία και αν δεν έφευγα γρήγορα, θα μου είχε φύγει το 100άρι με αυτά τα μωρά...
Το ουίσκι που πήρα καθαρό, το προσωπικό - ένας νεαρός - ευγενικό και εξυπηρετικό, η μουσική πολύ καλή με πολλές οθόνες (βίντεο κλιπ) η οποία σταματούσε όταν ήταν η ώρα του χορού των κοριτσιών...Θα ξαναπήγαινα... Καπέλο

Ποτό πελάτη: 7€
Ποτό κοπέλας: 10€ και 20€
Χορός πριβέ απλός: 15€

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2017
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, panagio29 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2017
πορνοταξιδεμένε διδάσκαλε !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1