Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε πριν λίγες μέρες στο γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο έφτασα αρκετά νωρίτερα από το ραντεβού έκανα το ντουζάκι μου και χαλάρωσα να την περιμένω. Ακριβώς στην ώρα της ήρθε χτύπησε την πόρτα και με το που άνοιξα αντίκρισα αυτό ακριβώς που περίμενα. Μια γλυκιά κοπέλα χαμογελαστή με το που μπήκε μέσα μου έδωσε ένα καυτό γλωσσόφιλο και στη συνέχεια έβγαλε τα ρούχα της όπου είδα ένα πάρα πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της. Με άρχισε σε μια βαθιά Πίπα ενώ εγώ έβαζα παντού δάχτυλο χωρίς όχι και μη. Δεν άργησε να έρθει η πρώτη κατάθεση στο στόμα της. Αφού τον στράγγιξε πήγε για ντουζάκι και μετά μασαζακι πρώτα στην πλάτη και μετά από μπροστά. Δεν άργησε να συκωθεί πάλι ο μικρός σκουφάκι και άγριο σφυροκοπημα. Όπου και έγινε κατάθεση μέσα στο νακι της. Ντουζάκι και χαλάρωση και επειδή με καβλωσε πάλι έγινε και τρίτος γύρος χωρίς να κοιτάει το ρολόι. Μπορώ να πω ότι πέρασα πάρα πολύ όμορφα και ότι θα την ξανά συναντήσω σύντομα. Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Stella***, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2017
Εμμμμ
05 Απριλίου, 2017
Χαμόγελο
ολο προσπαθω να τω συναντησω αυτό το κοριτσι και ολο συμβαινουν απρόοπτα και δεν βρισκω χρονο.
αφηνει και τρεια μεσα σε μια ωρα? χωρις εξτρα χρεωση?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2