Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
μετά τις πολύ καλές κριτικές αποφάσισα να συναντήσω κι εγώ την Μαρία αναμένοντας να έχω εξαιρετικό ραντεβού. Λοιπόν καταλήγω ότι μάλλον γερνάω και ... παραξενεύω. Είναι γεγονός ότι η Μαρία είναι ένα πολύ καλό και ευγενικό κορίτσι. Είναι όμως επίσης γεγονός ότι στο πρόσωπο υστερεί αρκετά - κατά τα δικά μου γούστα - με σημείο υπερβολής τα φουσκωμένα χείλη που δεν ταιριάζουν με το σύνολο. Η προφορά της είναι λίγο περίεργη. το σώμα της είναι πολύ καλό χωρίς ελλαττώματα, με φτιαγμένο στήθος και πολύ ωραία πόδια. Το πίσω σύστημα βεβαίως δεν είναι κάτι εντυπωσιακό. Καθαρή και ντυμένη απλά προσπαθεί να σε κερδίσει με το χαμόγελο. Η πίπα της παρότι καλή, επίμονη και με διάθεση ... κάνει πολύ φασαρία χωρίς λόγο (σλουρπ!!Γλώσσα). Κι όμως δεν ενθουσιάστηκα, δεν μπορώ να πω ότι θα θυμάμαι την συνάντηση ως κάτι ιδιαίτερο. Δεν αρνήθηκε κάτι, αλλά η εκτέλεση ήταν μάλλον διεκπεραιωτική. Δεν είχε αυτό το ...κάτι, λίγο ερωτισμό και θηλυκότητα που θα με ξεσήκωνε. Λίγη ... πουτανιά ρε αδερφέ! Συμπερασματικά δεν θα την ξανάβλεπα (πλην αναβροχιάς) γιατί κάτι δεν ... κόλησε μεταξύ μας χωρίς να σημαίνει ότι υπηρξε ένα συγκεκριμένο ζήτημα που με χάλασε. Ειλικρινώς δεν ξέρω εάν εγώ γερνάω και έχω απαιτήσεις, αλλά τα 80 ευρώ για απλή διεκπεραίωση δεν είναι πια για μένα VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
378
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, Soulis(1) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2017
Σε κάθε περίπτωση και όταν πλέον σιγουρευτείτε για το αν όντως γεράσατε, το νήμα των αγαθών "παππούληδων και μικροτσούτσουνων"
θα έχει και για εσάς φυλαγμένη μια θέση...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
03 Απριλίου, 2017
συμφωνώ ως προς τη διεκπεραιωτική εκτέλεση
04 Απριλίου, 2017
Πόσο χρονών είσαι τύπε;
Εγώ μπαίνω στα 44 σε κάτι μέρες και τα ξημερώματα Μαλακία στο Σκάηπ με ένα πορνίδιο εξ Κόστα Ρίκας και έφερε γούρι να περάσει η δυάδα....
Πιάσε καμμιά αξίνα όταν πας στο χωριό και θα στρώσεις.......
N
Ntountaras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3