Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96077
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Άννα σήμερα σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο εύκολη συνεννόηση με μερικά μνμ λίγο πολύ περίμενα τι θα συναντήσω από άλλες κριτικές , πρόκειται για ένα πολύ μικροκαμωμένο πλάσμα μάξιμουμ 1.60 ύψος παρά πολύ αδύνατη με ανύπαρκτο στήθος αλλά πεταχτώ κωλαρακι αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο με πράσινα μάτια και μικρά πατουσακια σου βγάζει ότι έχεις να κανείς με ένα εύθραυστο μπιμπελό . Μετά τις συστάσεις μπήκε για μπανάκι και μόλις βγήκε από το μπάνιο κάτσαμε στο κρεβάτι ξεκινώντας μου μια υγρή και βαθιά πίπα με περιποίηση της γύρω περιοχής ανεβάζοντας σιγά σιγά
στροφές με προσπάθεια dtt μέχρι πνιγμού .
Πέρασμα σκουφου και με δίκης πρωτοβουλία ανέβηκε από πάνω μου εκεί μπορώ να πω ξεκίνησα να παθαίνω πλάκα άρχισε να χτυπιέται πάνω στο καυλι λες και έκανε βαθιά καθίσματα με άφθονες συσπάσεις της λεκάνης μπρος πίσω και με αρκετά βογγητά και φωνούλες η κατάθεση δεν άργησε .
Μπήκαμε μαζί για ντουζακι και δεν έχασα την ευκαιρία να πασπατεψω το κωλαρακι της Αχ και να το έδεινεΠροσκύνημαΠροσκύνημα .
Κάτσαμε για κουβέντα μιλάει άπταιστα ελληνικά δεν μπορώ να πω μετά από λίγο έναρξη β γύρου αρχίσαμε με στάση 69 όπου ανταποκρίθηκε άμεσα αφού έγεινε μούσκεμα τόσο ποιο δυνατά ρουφάνε το καυλι μου .
Την αρπάζω και τη βάζω στα 4 έκανε απίστευτο στήσιμο και ανέβασε γκάζια και δεχόταν αδιαμαρτύρητα σκαμπίλια στα κωλομερια αντέχει δυνατό πήδημα και η κατάθεση ήρθε στα κωλομερια της υπέροχη θέα μπορώ να πω .
Πήγαμε πάλι στο μπάνιο να ξεπλυθουμε ντύθηκε σιγά σιγά με χαιρέτησε και έφυγε .
Γενικώς πέρασα παρά πολύ καλά η κοπέλα κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει χωρίς να δυσανασχετεί βέβαια μέσα στα όρια των ΟΧΙ της .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, tasospp, loco8 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού