Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96069
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο πολλα που διαβασα για την αννι πηρα την αποφαση να την παρω. την βρηκα ευκολα στο τηλεφωνο(το σηκωσε με την μια) και ραντεβου σε ξενοδοχειο του κεντρου. ειχαμε πει για 22.30 εφτασα τστις 22.00 και μου ρθε 22.15. χτυπημα της πορτας και βλεπω μια κοπελιτσα μινιον οπως περιμενα. της διπλανης πορτας. κοντουλα μελαχρινη με λιγο αγριο προσωπο σε καποια σημεια αλλα οχι ασχημο και και πανεμορφα ματια. στηθος καθολου αλλα με πολυ ωραιες ρωγες!!! σωματακι και κολαρακι ωραιο. μιλαμε 3-4 λεπτα και μπαινει για ντουζακι. ειχα ξπαλωσει ειδη και ηρθε πανω μου αρχισε τα φιλια και τα χαδια στο σωμα μεχρι που κατεβηκε κατω και τον πηρε στο στομα. καλη πιπα γενικα. μετα εφερε το μουνακι της στο στομα μου το οποιο και τιμησα. περασμς κρανους απο πανω η αννι με φιλια στο λαιμος. στα 4 μετα και μπρουμητα οπου σε χαλαρους ρυθμος ηρθε το πρωτο τελος.
ντουζακι και οι δυο, χαλαρο μασαζακι και ετσι πως ημουν ανασκελα ξαπλωνει διαγωνια μου ανοιγει τα παιδια και αρχιζει και παιζει με το μουνακι με το ενα χερι και με το αλλο να μου το παιζει(αλλο πραμα ολη η εικονα). της εβαλα μετα δαχτυλο αλλα για λιγο γιατι ημουν ειδη ετοιμος. ιεραποστολικο, στα 4 και μετα παλι μπρουμητα οπου με πιο δυνατους ρυθμους και με την αννι να φωναζει δυνατα ειδικα στα μπρουμητα(της αρεσει αυτη η σταση απο οτι μου πε μετα) ηρθε και η δευτερη καταθεση. μιλησαμε λιγο της εκανα και γω ενα μασαζακι και αποχωρησαμε. συνολικος χρονος περιπου 1.30 ωρα. καλη κοπελα που θα σε κανει να περασεις καλα.
βαθμολογια(επειδη δεν με αφηνει να βαλω παραπανω)

εμφανιση(προσωπο) 8
εμφανιση (σωμα) 8.5
γενικη συμπεριφορα 9
επικοινωνια 9
διαθεση στο σεξ 9
σχεση αποδοσης/τιμης 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
298
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, THV, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού