Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιλφάκι από τα λίγα, η Φωτεινή (η λεπτή) με καυλώνει πολύ αφού συνδυάζει εμπειρία, διάθεση και εμφάνιση ώριμης μαμάς που θέλει να κάνει πιτσιρικάδες σαν κι εμένα να χύνουν πρόωρα μεγάλες ποσότητες από άγουρο σπέρμα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Έχει ανοικτά καστανά μαλλιά μέχρι τους ώμους, λεπτό και καλό για την ηλικία της σώμα, με μικρά βυζιά και κώλο. Το μουνάκι της έχει καλή αίσθηση και ήταν πολύ υγρό. Έρωτας
Η πίπα της είναι καλούτσικη. Σαλονάρισε με ένα κόκκινο δυχτιωτό κορμάκι και ψιλοτάκουνες. Έδωσα το παράβολο στη τσατσά, πέρασα μέσα και έκατσα στο κρεβάτι.
Η μανούλα ήρθε μετά από λίγο, έκατσε πάνω μου πρόσωπο με πρόσωπο και έτριβε ρομαντικά το ζουμερό μουνάκι της στο πέος μου. Μετά με έσπρωξε ανάσκελα να ξαπλώσω και μου το ρούφηξε αλλά τη σταμάτησα γρήγορα γιατί δε θα άντεχα. Ιεραποστολικό να βλέπω το πουτσάκι μου να χάνεται μέσα της και το τέλος ήρθε με τη Φωτεινή να με έχει αγκαλιάσει στοργικά και να με παίζει με το έμπειρο χέρι της το οποίο γέμισα μια μεγάλη ποσότητα σπέρμα. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
P_G88
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
62
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, sexdreamer, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2017
γεια σε ολους! τι ωρες τη βρησκουμε τη Φωτεινη στο μαγαζι ξερει κανεις?
04 Απριλίου, 2017
Στην μάπα τα παιρνει? ?
04 Απριλίου, 2017
gilf ειναι
09 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συνήθως μετά τις 5
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4