Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βράδυ Σαββάτου και μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο Alien Girls. Χτύπαω και μου ανοίγουν κατευθείαν. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης ούτε όταν πήγα ούτε όταν έφευγα, η τσατσά ευγενική. Στο ψητό τώρα.

Βάρδια η Scarlet, ψηλή όμορφη με μεγάλο στήθος, οι φωτογραφίες της που υπάρχουν στο διαδίκτυο είναι απόλυτα πιστές. Επιλέγω το πρόγραμμα με 69, το οποίο ήταν στα 69€ (το απλό 50€). Πηγαίνω στο δωμάτιο, ντουζάκι και την περιμένω. Ήρθε στο δωμάτιο φορώντας ένα δαντελωτό κορμάκι. Εγώ ξαπλωμένος, ανεβαίνει πάνω μου και ξεκινάμε παιχνίδι με χάδια κλπ (δεν δέχεται γλωσσόφιλα) και βγάζει τις βυζάρες στη φόρα και τις φέρνει στο στόμα μου. Παρά την ηλικία της (μάλλον τριανταφεύγα)στήθος μεγάλο, φυσικό, σφιχτό και στητό, απ' τα καλύτερα που έχω συναντήσει. Αφού ασχολήθηκα για κάποια ώρα με το στήθος της, μετά την ξαπλώνω και της ανοίγω τα πόδια για να περιποιηθώ και το μουνάκι τη. Μετά το γλειφομούνι, πέρασμα προφυλακτικού και περνάμε στην πίπα, σωστή χωρίς να βάζει χέρι και παίξιμο με τ' αρχίδια. Ύστερα με καβαλάει στάση cowgirl και γερμένη πάνω μου για να πιπιλάω τα βυζιά της. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, μετά doggy-style και τέλος επιστροφή πάλι σε cowgirl. Θέλησα να τελειώσω στο στήθος της οπότε αφαίρεση προφυλακτικού και χειρομάλαξη (από εκείνη) γλείφοντας μου παράλληλα τ' αρχίδια και σύντομα ολοκλήρωσα στις βυζάρες της.

Κάνοντας λοιπόν τη σούμα, απόλυτα ικανοποιητική η συνάντηση με την Scarlet, σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτώ στο μέλλον. Σίγουρα, στα ίδια ή και λιγότερα χρήματα βρίσκεις και φουλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις, αλλά όχι με γυναίκες με το παρουσιαστικό της Scarlet (απ' όσα τουλάχιστον έχω δει). Οπότε, για όποιον του κάτσουν κέφια για κάποια περισσοτερο μοντελέ, θα του πρότεινα την Scarlet ανεπιφύλακτα.

Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενη κριτική για το στούντιο, ο χώρος καθαρός και με ωραία ατμόσφαιρα κι η τσατσά κομπλέ κι ευγενική. Όπως έχω επίσης ξαναγράψει, το μόνο αρνητικό του χώρου σαν τέτοιου είναι πως βρίσκεται σε κεντρικό σημείο. Ναι μεν δεν κυκλοφορούν πεζοί, όμως όλες τις ώρες της ημέρας, ακόμη και τα άγρια χαραμάτα, περνούν συνεχώς πάρα πολλά αυτοκίνητα. Στο parking έβαλα 5 καθώς μη έχοντας αυτοκίνητο ειδα μεν ότι υπήρχαν 1-2 θέσεις μπροστά από το studio, αλλά δεν παρατήρησα περισσότερο τι παίζει γενικότερα με το παρκάρισμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Scarlet
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, filos78, Invisible Man και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού