Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διάβαζα τόσο καιρό για Την Ντεα αλλά το μαγαζί που δούλευε δεν ήταν προσβάσιμο για μένα...
Χθες που έμαθα ότι δουλεύει στο συγκεκριμένο μπαίνω μέσα και περίμενα με την ευγενέστατη κυρια της υπηρεσίας να βγει από το δωμάτιο...
Βγαίνει χαμογελαστή, με χαιρετάει και στο μυαλό μου ήρθαν όλες οι επιτυχημένες περιγραφές των φίλων εδώ στο site...
Γυναικάρα απλά.
Προς στιγμήν πήγε να δημιουργηθεί ένα προβληματάκι γιατί η υπηρεσία της μου είπε ότι η κοπέλα δυσκολευόταν να με δεχτεί όμως πριν μπει στο επόμενο δωμάτιο το θέμα λύθηκε και ήμουν πολύ τυχερός αφού η κουβέντα μας έγινε στα ρουμάνικα.
Η κοπέλα έχει στο στενό συγγενικό της περιβάλλον άτομο σε αναπηρικό αμαξίδιο και ενιωσε πολύ σφιγμένη όταν με είδε. Πρέπει να πω ότι ήταν εξαιρετικά ευγενικη όταν μου το είπε και είναι ένας λόγος απόλυτα σεβαστός.
Οταν άδειασε το πρώτο διαθέσιμο δωμάτιο μπήκα μέσα και την περίμενα.
Ήρθε μετά από ένα δεκάλεπτο και μπήκε μέσα ακόμα πιο αεράτη και χαμογελαστή αφού ο πάγος Όχι απλά είχε σπάσει, είχε λιωσει στο σαλόνι νωρίτερα. Το τι ακολούθησε ήταν απλά μοναδικό. Χωρίς να βιάζεται καθόλου Μου θύμισε τι σημαίνει καλό ρουμανικο sex με μία γυναίκα που το γουστάρει! Βαθιά καλή πίπα στην οποία απάντησα Με ένα καλό γλύψιμο στο μουνακι της με Το piercing...
Ανέβηκε πάνω μου και εκεί τα Εδωσε όλα! Ανεβοκατέβαινε με απίστευτη ορμη!
Τη γύρισα σε reverse cowgirl και τελείωσα πάνω στην μαυρισμένη της κωλάρα!
Για το σώμα της απλά θα επαναλάβω όσα έχουν γραφτεί...
Μαυρισμένη στο έπακρο με ωραία τατουάζ, κωλάρα, βυζάρες οι οποίες έχουν είναι η αλήθεια υποστεί τη φθορά του χρόνου και λάγνο πρόσωπο με τα γυαλιά της.
Πεντακάθαρη αφού πριν φύγει από το δωμάτιο,( και μετά από ενα Εξαιρετικό social time πρωτοφανές για studio), έκανε ένα ντουζ κάτι που κάνει μετά από κάθε πελάτη...
Για εμένα η Ντεα αυτή τη στιγμή είναι το λιγότερο στο top-3 της πόλης .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντέα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Menathor, azazel και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2017
Η ΝΤΕΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.
Η Ντέα δουλεύει πολύ. Η Ντέα δουλεύει συνέχεια. Η Ντέα δουλεύει πολλές φορές και την πρωινή και καπάκι την βραδινή βάρδια, ή την βραδινή και καπάκι την πρωινή βάρδια. Η Ντέα φαίνεται ότι ήρθε εδώ για να πάρει τα λεφτά και να φύγει. Έχει μία φυσιολογική τυπική συμπεριφορά, και φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν έχει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΨΥΧΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ σε ότι κάνει.

Το να ανεβοκατεβαίνει με απίστευτη ορμή δεν σημαίνει τίποτα. Υπάρχουν πλέον και έπιπλα που ανεβοκατεβαίνουν.
Επιπλέον, αν το εργαλείο του πελάτη ΔΕΝ είναι μεγάλο, δεν την ενοχλεί καθόλου να ανεβοκατεβαίνει.
Βαθιές πίπες κάνουν και μηχανήματα/συσκευές. Δεν σημαίνει τίποτα. Ειδικά αν το εργαλείο είναι μικρό τι νόημα έχει να μιλάει κανείς για "βαθιά πίπα". Ούτε που την ενοχλεί αυτό που κάνει, ούτε που την γεμίζει, αν είναι μικρό το εργαλείο.

ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΘΕΛΟΥΜΕ. Η παραπάνω κριτική, που δεν αναφέρει τίποτα για αυτά τα θέματα, δεν προσφέρει κάτι.

ΚΑΙ ΝΑΙ, όταν γαμάμε στα μπουρδέλα θέλουμε να γαμήσουμε και κάποια που έχει ΓΚΑΒΛΕΣ να γαμηθεί μαζί μας (θέλουμε κι άλλα πράγματα αλλά θέλουμε κι αυτό). Τι να θέλουμε ? Κάποια που ΔΕΝ μας γουστάρει και η οποία έχει ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ να μας χαλάσει τη διάθεση ?
B
Bordos
06 Απριλίου, 2017
Ρε φιλε τι ειναι αυτα που λες?? ''ΚΑΙ ΝΑΙ, όταν γαμάμε στα μπουρδέλα θέλουμε να γαμήσουμε και κάποια που έχει ΓΚΑΒΛΕΣ να γαμηθεί μαζί μας ''
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2