Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21445
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όπως το λέει ο τίτλος.....Αγγαρεία έκανε η κοπέλα και φάνηκε από την πρώτη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο, αλλά από την μία η ομορφιά της από την άλλη τα καλά σχόλια που έχει, με έκαναν να πιστεύω ότι θα το γυρίσει.

Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν άψογη! Η Joly είναι μία όμορφη γυναίκα στο πρόσωπο με υπέροχο σώμα που ξεχωρίζει το στήθος της αλλά ο χρονος έχει αρχίσει να αφήνει κάποια σημάδια κυρίως στην κοιλια της.

Μόλις μπηκε έπρεπε να ρίξω αμέσως το κέρμα στο jukebox για να αρχίσει να παίζει αλλά είχε πάθει βραχυλυκλωμα! Η κοπέλα πολύ απλά βαριοταν, δεν γουσταρε να πηδηχτει.....Άκρως αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα. Τα φιλιά της ήταν επιφενειακα και με το ζόρι, η πίπα αδιαφορη και στο σεξ καθόταν σαν το κούτσουρο και έβγαζε κάτι κραυγουλες τόσο ψεύτικες που χαλάσαμε απίστευτα. Με τα πολλά ο πρώτος γύρος τελείωσε και όταν πήγε να ξεκινήσει τον δεύτερο δεν μπορούσε να μου τον σηκώσει με τίποτα, ήταν τόσο ντεκαυλε το σκηνικό που χρειάστηκε πολύ προσπάθεια για να πάρει τα πάνω του ο κολλητος και να ξεκινήσει η δράση, η οποία δεν τελείωσε ποτέ αφού σε κάποια στιγμή μου έπεσε και σφύριξαν την λήξη.

Να σημειώσω ότι δεν ανερω τις προηγούμενες κριτικες, δεν γίνεται 16 άνθρωποι να κάνουν λάθος και εγώ να είμαι ο σωστός, αλλά σας περιγράφω συνοπτικά την δική μου εμπειρία με την Joly. Μάλλον κάτι πήγε πολύ λάθος μεταξύ μας, αν και νομίζω ότι ήταν σε κακή μέρα η κοπέλα και δεν είχε καμία όρεξη για δουλειά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
chamy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
252
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, doc_lin, SEXTYRHOON και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού