Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την είχα σταμπάρει απο την Κυριακή και μου είχε μείνει στο μυαλό...και συνήθως οταν κάτι σου μένει ως απωθημένο καλά ειναι να το δοκιμάσεις και να κάνεις το επόμενο βήμα...Βημα που συνήθως χαλάει την μαγεία......
Βγήκε ξανά με χαμόγελο η μικρή....Η μικρή που πλέον δεν είναι τόσο μικρή,έχει ομορφο προσωπάκια,παιδικά βυζάκια που σε κάνουν α αισθάνεσαι ένοχος,λογω αποπλάνησης ανήλικου .Πλέον ολα τα άλλα πλην του μικρού της σωματότυπου θυμίζουν μια ώριμη 24-25 γυναίκα...μου έκανε ενα τσιμπούκι σχετικά νορμάλ και αδιάφορο θα έλεγα, και εν συνεχεία γεύτηκα και εγω τα υγρά της...ούσκεψε σύντομα και άρχισε να φωνάζει...φωνές που με γέμιζαν πάλι με ενοχές....Απο την μία σκεφτομουν το κοριτσάκι μεγάλωσε απο την άλλη την έβλεπα κοριτσάκι...Είχα μπερδευτεί....στο Γαμήσι πάλι φωνές σε κάνει να νιώθεις λες και είσαι ο Ρόκο η κανένας που την έχει 25-30 πόντους.....Σε τελικη ανάλυση πέρασα καλά,αλλα δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμάσω ....Στα καπάκια πήγα να δω την άννα απο το Λάς βέγκας.....και μπήκα και εκεί....δύο γρήγορα γαμήσια ειχα καιρό να κάνω.....εντάξει βόλτα να μπω κάπου και μετά απο κανενα μισάωρο αφου εχω γυρίσει τα υπολοιπα μαγαζιά και να ξαναμπώ στο τέλος καπου ναι...αλλα αυτό ήταν εκτος των οριών μου πλέον....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φλώρη
kassler
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
3.543
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2017
Εν κατακλείδι, η κριτική δε βασιζεται στην αποδοση και τις υπηρεσιες της κοπελας αλλα σρην ενοχη που ενοιωσες, ως προς αυτην, λογω της εξωτερικης της εμφάνισης οτι μικροφέρνει, απ' ό,τι καταλαβαινω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1