Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214720
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη χθες απόγευμα στο εν λόγω ιατρείο. Στην είσοδο η χαμογελαστή κυρία όπως και την άλλη φορά με πέρασε στο γραφείο και αμέσως φώναξε τις κοπέλες για να τις δω.

Πέρασαν αρκετές κοπέλες (6-7) που πραγματικά η κάθε μια έχει κάτι να σου πει... αλλά κόλλησα με την ονομαζόμενη Στεφανία...

Καταρχήν η κοπέλα έχει βυζί που τα σπάει κανονικά :headbangΛύπηαν έχετε φετίχ με τα βυζιά, όπως και εγώ απλά πηγαίντε και δείτε την) αλλά είχε και μια φοβερή διάθεση για χαβαλέ που με κέρδισε και την διάλεξα.
Στα του μασάζ τώρα, είναι πάρα πολύ καλή στον χειρισμό με δυνατές κινήσεις όπου πρέπει και χαλαρά ζυμώματα... περνώντας τα λεπτά αρχίζει και το κάνει αισθησιακό... χωρίς την παραμικρή βιασύνη αλλά προετοιμάζοντας σε για το τι θα ακολουθήσει...

Έτσι και έγινε και περάσαμε στο πρόγραμμα...!!!!
Πολύ καλό στοματικό από μεριάς της όπου σε συνδυασμό με το απίστευτο παιχνίδι που κάνει με τα βυζιά της (το ξέρει ότι είναι κ@υλ@ τα άτιμα..) θέλει φρένο γιατί παίζει να τελειώσεις πριν καν ξεκινήσεις.

Πρώτη στάση με τη Στεφανία το πισωκολλητό όπου στήνεται άψογα... με άψογη συμμετοχή και χωρίς ψεύτικους αναστεναγμούς... και τελευταία για μένα αλλά πραγματικά γούσταρα τρελά και δεν με χάλασε καθόλου.
Κάθισε δίπλα μου και αρχίσαμε να μιλάμε για διάφορα καθώς όπως προανέφερα είναι τρελή χαβαλεντζού και η οποία παρατήρησε το κόλλημα μου με τα βυζιά...Προσκύνημα
Με ένα ωραίο φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας και μου υποσχέθηκε ιδιαίτερη περιποίηση με τα βυζιά της την επομένη φορά !!!

Συμπερασματικά η Στεφανία εκτός από το απίστευτο βυζί που έχει σέβεται τα χρήματα που παίρνει... χωρίς να σε κάνει να νιώθεις ότι διεκπεραιώνει την διαδικασία, έχει τρελό χαβαλέ και βασικά ξέρει τι πρέπει να κάνει... Προσωπικά την προτείνω ανεπιφύλακτα!!! Εύχομαι αν την δοκιμάσετε να περάσετε καλά!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, ZeroTolerance, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού