Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λιζα ειναι μια νεαρη μαλλον Μολβαδη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο προσωπο με Σλαβικα χαρακτηριστικα , ωραιο φυσικο μικρομεσαιο στηθος , λευκο δερμα , ψηλη σε αναστημα , μακρυ κοκκινοπω μαλλι που εχει μαζεμενο σε κοτσιδα και κανονικο κορμι.Ειναι εμφανισιμη κοπελα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Η κοπελα εκανε ενα γρηγορο σαλοναρισμα.Μου εκανε κλικ και αποφασισα να την δοκιμασω.

Εδωσα λοιπον το 10ρικο στην τσατσα και περασα στα πορνοενδοτερα.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει ουτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου και εγω εγλυφα το πολυ ωραιο αγαλματενιο της στηθος που ειναι σαν σιλικονατο.Η κοπελα δεν εκανε καποια προκαταρκτικα.Η κοπελα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ειχε γυρισει την πλατη προς τα εμενα και με πιπωνε.Εγω εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και δευτερολεπτων! Αυτη ειδε οτι ειμαι φουλ καυλωμενος και δεν συνεχισε την πιπα.Αυτο το βαζω στα αρνητικα της κοπελας.

Την ξαπλωσα ανασκελα και τον καρφωσα στο ωραιο ξυρισμενο της μουνακι.Την γαμουσα και εγλυφα τον λαιμο της και τα βυζια της.Αυτη ομως δεν ειχε ανοιξει τελειως τα ποδια της.Μειναμε πολυ ωρα σε αυτη την σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα της κωλοτρυπιδας της στα τεσσερα.Αυτη ειχε χαμηλα το σωμα της.Προσπαθησα να την σηκωσω αλλα αυτη παλι ηταν σχετικα χαμηλα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και την βαρεσα στα κωλομερια αλλα αυτη δεν ηθελε.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω πιο δυνατα.Αυτη εδειχνε να ποναει αλλα αντεχε το δυνατο γαμησι.Την γαμουσα και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Την γαμουσα και την ειχα πιασει απο την κοτσιδα.Την ειχα υποταξει στις ορεξεις μου! Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα μεσα στη μουναρα της.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λιζα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Στα αρνητικα βαζω την αδιαφορη και πολυ μικρης διαρκειας πιπα! Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εθιξε θεμα χρονου και η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Θα ελεγα οτι ειναι μια σχετικα θερμη και χαμογελαστη ιεροδουλη.Εγω παντως περασα καλα με ενα 10ρικο και εμεινα ευχαριστημενος.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού