Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελος του μηνα σημερα και πληρωθηκα απο την δουλεια οποτε ειπα να κανω ενα καλο δωρακι στον εαυτο μου με το να παρω προγραμμα 70ευρω στην Νατασσα-Τσαρινα. Με την οποια θα πηγαινα 2η φορα. Σκαω μυτι στο μαγαζι το οποιο εμενα προσωπικα μου αρεσε που δεν ειχε κανεναν αλλο οποτε δεν χρειαστηκε να περιμενω καθολου. μπαινω μεσα κανω το ντουζακι μου και περιμενω. σκαει μυτι η Νατασσα με το λαγνο βλεμμα της. Ερχεται κοντα μου αρχιζουμε τα χαδια, την βαζω στα 4 και αρχιζω να την γλυφω δεν ξερω γιατι αλλα κατευθειαν επεσα στην κωλοτρυπιδα της, δεν την χαλασε καθολου και εβγαζε και κατι βογκητα. η πισω τρυπουλα της φαινεται να ειναι καλοδουλεμενη, αρχισα να την κωλοδαχτυλιαζω και αυτη να γουσταρει τρελα, χτυπιοταν σαν το ψαρι. Μετα μου αρχιζει μια πιπα που ειναι απο αλλο πλανητη, ολο μεσα με μπολικο σαλιο, χωρις να βαζει καθολου χερι Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα ε μετα αφου χαμουρευομασταν για κανα 15λεπτο ετσι με γλυψιματα, την βαζω παλι στα 4 και νταξει το μωρο δεν παιζεται τον επερνε ολο μεσα βαθια, τα ποδια τα ειχε τεντωσει και επειδη ειχα μερες να ξεδοσο τελιωσα σχετικα γρηγορα αλλα παρολααυτα εμεινα μεσα και αυτη κουνιοτανε , γουσταρε το μωρο, εκανε και ενα απιστευτο με τους μυς απο τα κωλομερια σαν πινγκ πονγκ. χαχαχα. Περασα σουπερ και την επομενη φορα που θα παω μου ειπε θα μου χορεψει κιολας το μωρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, makhswrx, alladalla και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2018
Με τοσες τσοντες που εχει γυρισει στα νιατα της στηξ γερμανια ος galina και λιγα σου εκανα !!!
Το πιο μεγαλο μπουρδελο της πολης !!!
Χυσια στα μουτρα .....φτυσιμο στης βυζαρες της !!!
Ξυλο οσο θες ....αστο ειναι για καθε μερα να την γαμας .....αρρωστια!!!!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1