Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 12283
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ως συνήθως γράφω την κριτική μερικές μέρες μετά την συνάντηση για να είμαι όσο το δυνατόν αντικειμενικός και όχι παρορμητικός
Η κοπέλα έχει εμφάνιση εντελώς next door και σίγουρα δεν θα την πρόσεχες με τίποτα στον δρόμο.
Ηρθε απλά ντυμένη και το ντύσιμο έδινε έμφαση στο στήθος της, έκανε μπάνιο και φόρεσε κορμάκι για να καλύπτει τις όποιες ατέλειες.
Το στήθος της το βρήκα καλό , αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.
Στα του αγώνα τώρα έγιναν κλασικά 2 γύροι με τελείωμα στο στόμα.
Από συμμετοχή την θεωρώ εξαιρετικά θεατρική αφού δεν στάματαγε να βγάζει φωνούλες κ μόνο που την ακούμπαγες και εμένα προσωπικά δεν με ενθουσίασε καθόλου .
Φιλιά ελάχιστα , και γενικώς δεν μου έβγαζε διάθεση αλλά μια αίσθηση διεκπαιρεωτική .
Θεωρώ ότι το κόστος είναι υπερβολικά υψηλό και μόνο αν ήταν στο μισό θα έλεγα ότι απλά δεν σπατάλησα τα λεφτά μου.
Σε αυτό το ύψος τιμής δεν την προτείνω με τίποτα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
495
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, doc_lin, George Bella και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2017
Δεν αμφιβάλω καθόλου για την κριτικη σου. Ασφαλώς αποτυπώσες οτι βίωσες και συνεισφέρεις στην ενημέρωση. Συμπερασματα για την κοπελα θα βγούνε μετά απο και μια 10ρια κριτικες. Στα θετικά της κριτικής σου οι επισημάνσεις για το που χρειάζεται βελτίωση. Αυτο με τις ψεύτικες κραυγές ειναι όντως εξόχως ξενέρωτικο.
Πέρα απο αυτα ομως όπως και κάποιοι αλλοι συναγωνιστες εχεις γράψε 6 κριτικες και σε καμια συνεύρεση δεν ευχαριστήθηκες τοσο οςο χρειάζεται για να ξαναπηγαίνες. Αυτο απο μονο του αφαιρεί μια αντικειμενικότητα σε αυτή την κριτικη. Εαν τουλαχιςτον είχες και καμια δυο θετικές περιπτωςεις θα είχαμε μετρο σύγκρισης.
Διάλεξε ενα δυνατό "χαρτι" την επόμενη φορα για να μην νιώσεις οτι παλι σπατάλης τα χρήματα σου. Στο φόρουμ εχει αρκετές καλες περιπτωςεις.
01 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίταξε είχα γράψει κριτική (μάλιστα στις αρχες) για την Liva zip που δεν ανέβηκε ποτέ την οποία έχω ξανασυναντήσει και έχω γράψει και καλά σχόλια για την magic από mamba (την οποία την ειχα βρει από αγγελία και την έχω συναντήσει και αυτή 2η φορά). Για την πρώτη δεν μπήκα στον κόπο να ξαναγράζω αφού δοκίμασα 3 φορές και δεν ανέβηκε ποτέ , για την 2η δεν έχει καρτέλα αλλά έγραψα στο νήμα με τις ανεξάρτητες την εμπειρία μου .
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως αφαιρεί την αντικειμενικοτητα το γεγονός ότι δεν γράφω σούπερ λόγια , και για την Νάντια, την Στέλλα και την Αννα Πιπινάκι έγραψα ότι πέρασα καλά αλλά με τόσες επιλογές σαφώς και για να προτιμήσεις κάποια κοπέλα ξανά θα πρέπει να περάσεις εξαιρετικά αλλιώς δοκιμάζεις κάτι άλλο κατά την προσωπική μου άποψη.
01 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχήν όσο αφορά τις θετικές κριτικές , είχα γράψει για την liza vip (3 φορές και δεν ανέβηκε ποτέ) την οποία την έχω συναντήσει 2-3 φορές και για την magic απο mamba (την είχα βρει από αγγελία και την έχω συναντήση 2 φορές) η οποία δεν έχει καρτέλα και έχω γράψει σχετικά σχόλια στις ανεξάρτητες . Οσο για την αντικειμενικότητα δεν νόμιζω ότι παίζουν ρόλο οι δυθιραμβικές κριτικές , άλλωστε έχω γράψει ότι πέρασα καλά και με την Νάντια , Στέλλα & Αννα πιπινάκι .
Απλά προσωπικά θεωρώ ότι εφόσον υπάρχουν τόσες κοπέλες διαθέσιμες ,για να συναντήσεις κάποια ξανά θα πρέπει να περάσεις εξαιρετικά
02 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάτι δεν κανείς σωστά. Τωρα εδώ έγραψες δυο φορες το ίδιο και μετά λες έγραψες 3 φορες κριτικη και δεν ανέβηκε. Δε παιζει κατι τετοιο. Βρες τι κανεις λαθος.
Εαν είχες την κριτικη της Λίζας τοτε οκ.
02 Απριλίου, 2017
Σ ευχαριστώ για την κριτική σου.Καπέλο
02 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίζει δεν παιζει αυτό συνέβει , δυστυχώς το σύστημα δεν είναι τέλειο και αν δεις παλιότερα και άλλοι έχουν παραπονεθεί για χαμένες κριτικές
Τώρα γιατί θα πρέπει να απολογούμε δεν το έχω καταλάβει .
Όπως δεν καταλαβαίνω τι σε ενόχλησε με την κριτική μου για κάποια που δεν έχεις δοκιμάσει καν....
02 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δε σου ζήτησα να απολογηθείς, δεν με ενόχλησε τίποτα, την γνώμη μου εξέφρασα απλα και Δημοκρατικά Μεγάλο χαμόγελο
09 Μαΐου, 2017
Πόσο δίκιο είχες lone_r1der, δεν σε άκουσα και την πάτησα Μαλακία 2/2 έχω από φλόμπες σε μια βδομάδα μέσα!!!
09 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Άλλη φλόμπα ποια ήταν ;;;;
10 Μαΐου, 2017
ποσο κα[η]μενος μπορει να ειναι καποιος;
να γαμαει με οδηγειες χρησεως....χαχαχαχαχα ντουγανια!!!!
G
gioum
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2