Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
..την συγκεκριμενη βετερανο των γηπεδων επιθυμουσα χρονια να την συναντησω πιο πιο πολυ απο περιεργεια και τελικα το αποφασισα
...παμε λοιπον...
....η κοπελα ως γνωστο δεχεται στον χωρο της....ο οποιος κατ εμε ειναι ολιγον παρακμιακος(και δεν ειμαι κανενας τυπος που θελει 4αστερο) ...ξενερα κατ αρχην...(να ναφερω επισης το γατι που ηταν παρων σε ολη την διαρκεια της συνευρεσης ...σουρεαλ...)
παμε στην εμφανιση...εκει για τα προσωπικα μου γουστα μια χαρα...μιλφο σκυλι στο ελαφρως σπασμενο προσωπο και σωμα σχετικα πιο χαλαρο απο αυτο των φωτο αλλα σε γενικες γραμμες ωραιο...στηθος,οπισθια, κορμοστασια μια χαρα.
...στα του αγωνα....εδω συναγωνιστες θα σας μπερδρεψω...εκει που δειχνει οτι ειναι μια γυναικα που το κατεχει το αθλημα και σε κινησεις και σε στησιματα...την ιδια στιγμη η συμπεριφορα της σε ξενερωνει..εχω την αισθηση οτι μιλαει περισσοτερο απο οτι πρεπει και σε αντιμετωπιζει ως το παιδαρελι που ερχεται σε μπουρδελο για πρωτη φορα...ξενερα νο2...
....νομιζω οτι αν επελεγε να δουλεψει και εκτος του χωρου της και οχι με ψυχολογια μπουρδελου θα εκανε χρυσες δουλιες
...η τιμη ειναι σαφως δελεαστικη αλλα μερικες φορες κατ εμε δεν αρκει μονο αυτο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.665
Πόντοι:
8.220
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Sexy Elvira, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2017
1 ωρα/40€....??? Χμμμ; Δεν νομιζω!!!
05 Σεπτεμβρίου, 2017
πάρα π[ολυ στοχευμένη κριτική.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2