Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από το σύρμα που έπεσε από έγκριτους Πορνορεπόρτερς ότι έσκασε μύτη νέο αίμα στην Φυλής, κατέβηκα για δοκιμή.

Αφού η υπηρεσία μας παρουσίασε την Τατιάνα , μετά βγήκε η Αλεξάνδρα.
Αμέσως με κέρδισε το αγγελικό της πρόσωπο και τα μπλέ μάτια της. Έχει ένα αθώο & τρυφερό βλέμμα που δεν μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια από πάνω της .
Σας σώμα είναι αδύνατη, με ωραίο στηθάκι, αλλά δεν είναι και σφριγηλή όπως η Τατιάνα . Δλδ δεν έχει τους κοιλιακούς πέτρα που είχε η Τζωρτζίνα του Διδ. 7, ούτε την κολάρα της Τατιάνας. Οπότε ελαφάκι δεν το λές. Αλλά Έλφ την λές, μιας και μοιάζει στην Arwen του Lord of the Rings.

http://img.hdwallpaperpc.com/cover/114/Movie_Classical_rivendell_dream_Arwen_elf_Elvish_Fellowship_of_the_Ring_Lord_Rings_Return_King_Rivendell_Twin_Towers_113875_detail_thumb.jpg

Η κοπέλα σου βγάζει γουτσου-γούτσου γούστα. Εγώ τουλάχιστον την απόλαυσα με λεπτούς χειρισμούς. Δεν ξέρω τις επιδόσεις σε PSE καταστάσεις.

Με το που μπήκε στο δωμάτιο (τοπλες) έκατσε δίπλα μου και άρχισε να φιλά το στήθος μου. Το έκανε λίγο μηχανικά, δλδ μια το ένα - μια το άλλο.
Επειδή όμως εγώ δεν πήγα εκεί για να μου φιλήσουν το δικό μου στήθος, αλλά εγώ το δικό της, την ξάπλωσα και άρχισα να την φιλάω παντού.
Αφέθηκε στην περιποίηση μου και έβγαζε ωραίους αναστεναγμούς. Αφού χάρηκα το υπέροχο σωματάκι της & επειδή πέρασε η ώρα και δεν ήθελα να ακούσω πάλι την τσα2 να ξεροβήχει, δεν δοκίμασα το στοματικό της, αλλά πέρασα αμέσως στο σεξ σε ιεροποστολική στάση, γιατί ήθελα να την ακούω δίπλα στα αυτιά μου να αναστενάζει. Κατα την διάρκεια του σεξ, με φίλαγε στο λαιμό , αλλά κρατούσε και μια απόσταση ασφαλείας ώστε να μην επιχειρήσω κανά γλωσσόφιλο.

Τελείωσα και παραμείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι μέχρι να ηρεμήσω/στραγγίξω. Πολύ βασικό αυτό, αφού πολλές μας βιάζουν να σηκωθούμε σαν ελατήρια και αυτό χαλάει την όλη μαγεία/εικόνα της στιγμής. Αυτό , βέβαια, σε αυτούς που αρέσκονται σε GFE καταστάσεις.

Την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, makhswrx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού