Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο τσαρδι της φυλης για τα ματια και τα κωλομερια της Μαγιας, η Μαγια ειναι ενα καυλοπιπινο
με αρκετα ομορφο προσωπακι μικρο στητο βυζι με πεταχτες ρωγες και ενα αρκετα ομορφο στητο τουρλωτο κωλι.
Η Μαγια μου την επεσε αγρια στο σαλοναρισμα αφου κολησε πανω μου με πηρε αγκαλια βαζοντας τα χερια της γυρω απο το λαιμο μου
με κοιταζε στα ματια και μου ελεγε - Ελα μωρο μου παρε με δωματιο θελω να με γαμησεις, ταυτοχρονα μου εδινε φιλακια στο μαγουλο
και με αφηνε να θωπευω το ομορφο κωλαρακι της. Το 20αρι βγηκε απο την τσεπη και δοθηκε στην τσατσα.. Η Μαγια με εβαλε στο δωματιο
και φευγοντας μου εκλεισε το ματι. Γδυγθηκα και την περιμενα να ερθει ανυπομονωντας να την γαμησω.
Οταν μπηκε στο δωματιο οι χαριτωμενιες το ναζι και τα χαϊδολογηματα δεν σταματησαν, ξαπλωσαμε στο κρεβατι εβγαλε το σουτιεν και
αρχισα να της πιπιλαω τα βυζακια της, μου ειπε μονο να μην της ρουφαω δυνατα και να μην τα δαγκωνω. Κατεβηκα πιο κατω της ανοιξα τα ποδια
και εβαλα το κεφαλι αναμεσα στα καλλιγραμα ποδια της, το μουνακι λιγο αξυριστο αλλα δε με πειραζε, επεσε το γλειψιμο του αιωνα της ρουφηξα
την μητρα.. της ανασηκωσα και λιγο τα ποδια και εγλειψα και το κωλαρακι της, η γλειφοκωλαδα φαινεται να την ενοχλουσε λιγο αφου οταν εχωνα
βαθια τη γλωσσα μου βαθια μεσα στο κωλι της αυτη τραβιωταν λιγο. Πολυ καθαρη κοπελα εσβησε τη διψα μου μιας και διψουσα εκεινη την ωρα.
Ξαπλωσα μου εβαλε καποτα και μου πηρε μια καλη πιπα βαθια, 2 φορες προσπαθησε να τον βαλει ολο μεσα στο στομα της, απο μπαλες δεν περασε.
Ενα τετοιο ομορφο κωλι δε θα μπορουσε να μη δοκιμαστει στα τεσσερα, εκανε το τελειο στησιμο τουρλωνοντας τον κωλο της,σπαζοντας την μεση της
και ακουμπωντας το στηθος της στο στρωμα. Ο καθρεφτης μπροστα μου και ενας αλλος αριστερα μου προσφεραν απιστευτο θεαμα..
Γαντζωθηκα απο τα κωλομερια της και αρχισα να την γαμω δυνατα.. η Μαγια εβαλε και τα χερια μπροστα για αντισταση και δεχτηκε δυνατο
σφυροκοπημα, τα τσιριχτα και τα βογγητα δεν αργησαν να ερθουν.
-Με σκιζεις μωρο μου!
-Για σκισιμο εισαι καργιολακι !
Ακολουθησε κανα 5 λεπτο δυνατο γαμησι οπου μετα αδειασα τα παντα ολα μεσα της...
Η Μαγια ξπαλωσε και εκανε αερα στον εαυτο της με το χερι της και με κοιτουσε στα ματια.
-Θα ερθω να σε ξανασκισω καυλακι μου !
-Να ερθεις θα σε περιμενω..
Ντυθηκε και εφυγε.


Συμπερασματικα η Μαγια ειναι μια αρκετα εμφανισημη κορασιδα, δεκτικη στο γαμησι και αντεχει στο σφυροκοπημα.
Ο χωρος καθαρος και η υπηρεσια δεν ενοχλησε.
Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με την Μαγια, ελπιζω να περασετε και εσεις το ιδιο καλα η και καλυτερα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2017
Ειναι η γνωστη παλια μαγια με την λορδοση η οχι Χμμμ;
01 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι αυτη είναι
02 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τοτε η εχει βελτιοθη η ειναι επιλεκτικη!!Χμμμ;
03 Απριλίου, 2017
και εγω οταν την γαμαγα πριν φυγει η θα βελτιωθηκε η επιλεγει πελατες θα παω να την ξαναγαμησω
16 Μαΐου, 2017
Τη θυμάμαι σα φολαρα αλλα πέρασαν χρόνια απο τότε που τη γαμησα. Ευγε για το γλειφοκωλι Προσκύνημα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5