Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο τσαρδί κατά τις 00:30 χωρίς να ψάξω ιδιαίτερα λόγω έλλειψης χρόνου... Η τσατσά παρουσίασε τη Χριστίνα μελαχρινό αλογάκι με ωραίο σωματάκι και αποδεκτό πρόσωπο. Ανακοινώθκε full πρόγραμμα και δυστυχώς αποφάσισα να δοκιμάσω....
Η κοπέλα δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της είναι νηπιακού επιπέδου. Ιταλίδα απο το Τορόντο μου δήλωσε Μαλακία
Προκαταρτικά ανύπαρκτα, πίπα της συμφοράς με σκουφι και όταν ακούμπησα την κωλοτριπίδα της τινάχτηκε σα παρθένα και με νοήματα μου έδωσε να καταλάβω οτι δεν έχει κώλο γιατί την έχω μεγάλη...
Για να μην πάει χαμένο όχι τόσο το 20ρικο αλλά κυρίως όλο το παρασκήνιο που είχε προηγηθεί για να ξεκλέψω χρόνο απο τις υποχρεώσεις, την έστησα στα 4 και την ξεμούνιασα κανονικά Κατσικογάμης προσπαθώντας να μην δίνω καμία σημασία σε αυτά που έλεγε το καριολάκi όπως να τελιώνω, πονάω και κατι άλλα ακατάπαυστα σε άγνωστη γλώσσα....
Το μόνο θετικό οτι η τσατσά δέν ενόχλησε πορότι το ξεμούνιασμα κράτησε αρκετά.
Όταν τελίωσα με άρχισε τις αγκαλιές και τα φιλιά...Χμμμ;
Αγκαλιές και φιλιά είχε και όταν ντύθηκα και βγήκα απο το δωμάτιο όπου ήταν στο σαλόνι με την τσατσά και 2-3 συναγωνιστές... Τότε, μπροστά σε όλους, είπα στην τσατσά να αλλάξει την εκφώνηση του προγράμματος και να λέει "κώλο άν τον έχετε γαριδάκι..."
Συμπερασματικά λοιπόν, άχρωμο και άγευστο γαμήσι χωρίς να έχω κάτι να θυμάμαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, mauros gatos(1), Stefanos the grait και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού