Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το ενοιωθα,ειχε ερθει το πληρωμα του χρονου να φαω την φολα μουΘυμόςΘυμός,να σπασει το σερι πετυχημενων καταθεσεων.Παρολαυτα πηγαινα μηχανικα,ψυχαναγκαστικα σχεδονMoney Mouth,επρεπε να τη γευτω ως το τελος μπας και βαλω και μυαλο..
Στριβοντας απο Αγησιλαου για Ιασονος επεσα πανω σε σκουπα στα πρεζακια.Ειχαν μαζεψει 5-6 ζομπι στον τοιχο στην σειρα.Δυστυχισμενες υπαρξεις που αν υπηρχε κρατος θα πηγαιναν για υποχρεωτικη απεξαρτηση και εξετασεις,οχι μονο για εξακριβωση.Βεβαια οι λαθρο που τριγυριζαν στην γυρω περιοχη ανεγγιχτοιΘυμόςΘυμόςσε ενα παρτερι γεματο συρριγες μια γατα αραζεMoney Mouthενα τσακ να κολλησει hiv και ολων των ειδων τις ηπατητιδεςMoney MouthMoney Mouthηρθε κλουβα και τους πηρε τελος παντων.
Συνεχισα την τσαρκα,μπηκα σε 10-15 σπιτια.Στο Ιασωνος 37Β,στο ισογειο δηλαδη, βγηκε η Ανκα,μια μετριοψηλη καστανοξανθη Ρουμανα,με ανοιχτα ματια καλο σχετικα προσωπο,ωραιο σωμα φαινοταν στο σαλονι,γυρω στα 30 και με το ονομα της στο μαυρο στρινγκ.Η ευγενικη τσατσα και η ιδια ανακοινωσαν 'πολυ καλο τσιμπουκι,69,ολες τις στασεις,φιλακια στα βυζακια,δεν βιαζεται,να περασετε καλα'..
Εκανα μια βολτα,σωματικα ημουν ετσι και ετσι,λεω δε γαμιεται ,θα περασω,πλησιαζε η ωρα της φολας μουMoney MouthΜε ειδε,η τσατσα,-'θα περασεις;'-θα περασω ειπα και εδωσα τα φραγκα.της ειπα να με βαλει στο πισω δωματιο να εχω την ησυχια μου και να την στειλει σε 5.
Μπηκα,ετοιμαστηκα κ περιμενα.Το δωματιο αρκετα καθαρο και ο φωτισμος επισης.Ακουσα αντρικες φωνες απο το σαλονι..ηταν η τσατσα,η πουτανα και δυο αντρες.
-να ρωτησω,ελεγε ο ενας,τσιμπουκι κανεις;
-κανω λεει η πορνη
-θελω μονο τσιμπουκι,γινεται;
-ε,ναι,με προφυλακτικο
-μονο τσιμπουκι,και για τους 2 μας,εμεις δεν γαμαμε,δεν τον βαζουμε μεσαΠροσκύνημα
-ναι,οκ,παλι 10 ευρω λεει η τσατσα.
-βαλτους και τους δυο σε ενα δωματιο λεει η πουτανα.ηθελε να τους ξεπεταξει στο φτεροΘυμός
με τα πολλα ηρθε μετα απο κανα τεταρτο.
-απο που εισαι ;τη ρωτησα
απο Ρουμανια,γιατι;
τι γιατι μωρη γαμιολα ηθελα να πω
-εσυ;με ρωτησε
αρωμα φολας ειχε ηδη αρχισει να εισχωρει στα ρουθουνια μουΘυμός
πεταξα την πουτσα εξω και ξαπλωσα.με το που βγαζει στρινγκ και σουτιεν αποκαλυφτηκε η μαυρη αληθειαΘυμόςβυζι πεσμενο και νερουλο,κοιλουμπα λες και ηταν 4 μηνων εγκυοςMoney MouthMoney Mouth
παιρνει πλαγια σταση και περναει καποτα με τη μια σε ημικαυλωμενη ψωληMoney Mouthουτε που προλαβα να πω κατιΘυμόςαρχιζει μια σχετικα καλη πιπα,χωρις χερι,παω και γω να της πιασω τα μαλλια για να πιεσω κεφαλι με κατευθυνση λαρρυγιMoney Mouth
-α,μην μου πιανεις τα μαλλια,νευριαζωΘυμόςΘυμόςμου ειπε με τα σπαστα ελληνικα της
-δεν θα νευριαζεις μαζι μου της λεω
-οχι,γενικα με ολους.
τελος παντων ανεχτηκα την πιπα χωρις να πιανω κεφαλι.χουφτωνα μονο τα νερουλα βυζια τηςMoney Mouthμου σηκωσε την πουτσα και της ειπα να ξαπλωσει.εβαλε κρεμα και ξαπλωσε.
-σιγα σιγα μπες
της τον χωνω και ειναι λες και γαμαω πηγαδι
τι σιγα σιγα,εδω εισαι τερμα ανοιχτη
ανοιχτη;τι σημαινει αυτο;δυο μηνες ειμαι εδωΜαλακία
την γαμουσα και δεν εκανε τιποτα,μου ελεγε οτι στη Ρουμανια δουλευε αλλη δουλεια και κατι αλλες πιπες.
με νευριασε,αρχισα να την πηγαινω κομπρεσερ.της μιλαγα και γω για ασχετα.ισα ισα μου ψευτοετριβε το στηθοςΘυμός
-γυρνα στα 4 τωρα να σε γαμησω.
στηθηκε στα 4,αρκετα καλα.
-κατσε να τον βαλω εγω. λεει
κανονικα ηθελε να τον παρω και να της τον καρφωσω στο κωλοτρυπιδι απροειδοποιητα με τη συμπεριφορα που ειχεΘυμός
αφου τον εβαλε της ανοιξα φουλ τα κωλομερια.η κωλοτρυπιδα της ηταν εμφανως δουλεμενη,την γαμουσα και την επαιρνα ματι.ειχε καποιες τριχες γυρω γυρωMoney Mouthουτε που μιλουσε,ουτε που λαλουσε,απλα τον ετρωγε.
αρχισα να την γαμαω με δυναμη,ενταξει δεν λεω να κανεις λες και ειμαι ο γκομενος σου αλλα βγαλε μια αχνα ρε πουστη μουΘυμός
χωρις να της πω τιποτα αρχισα να χυνω στο μουνι της,ηξερα οτι θα τραβηχτει γρηγορα αν της το πω.εχυνα και τη γραπωσα γερα μη φυγει,αυτη το καταλαβε και πηγε να φυγει μπροσταΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-περιμενε να χυσω!ειπα αποφασιστικαΓερο-μύστης
χαζογελασε,περιμενε αναγκαστικα,της ειχα αρπαξει τα κωλομερια αλλωστε.στραγγιξα και βγηκα.αμεσως πηγε να δει αν τρυπησε η καποτα.την κοιταγε και την επιανε.
-τι την κοιτας τοσην ωραΧμμμ;
-εσυ θα φυγεις,εγω μετα εδω ..και μου εκανε το σημα οτι φουσκωνει η κοιλια..
-ε,παιρνε χαπι τοτε
-οχι.
-ρε αντε και γαμησου,κομοδινο ηθελα να της πωΘυμός
-φιλακια μου ειπε και εξαφανιστηκε στο λεπτο να παει να τσιμπουκωσει τους αλλους μαλλον..
οκ,αδειασα τα αρχιδια μου,καποιος αλλος θα ειχε ξενερωσει.μπορει και καποιος αλλος να περασει καλυτερα απο μενα.σε μενα παντως εκανε 0 προκαταρκτικα,δεν αφησε να της πιασω τα μαλλια,ελεγε μαλακιες,δεν κουνιοταν καν και ηθελε και σιγα σιγα ενω εχει μουνη χοανη.Απο σωμα ειπαμε,στο σαλονι δεν φαινεται η κοιλια και το νερουλο βυζι.Εγω δεν την ξαναπαιρνω με τιποτα,οποιος την παρει μακαρι να εχει καλυτερη τυχηΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Άνκα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, alex2003, 968 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2017
Κατι τετοια γινονται κ εχω καταληξει να προτιμω τις προσχαρες ''μετριοτητες'' απο κατι μουναρες κομοδινα.
Κατατοπιστικη κ διασκεδαστικη κριτικη οπως παντα απο το Κομαντο.
06 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2