Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 6663
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω πει και στο παρελθόν οτι ένα καλό ραντεβού είναι συνάρτηση γραφείου, κοπέλας ,σεβασμού και χημείας.
Είχα διαβάσει για την Βανέσα αλλά είχα έναν ενδοιασμό για το πρόσωπο της λόγω μάσκας. Τηλεφωνω στο γραφείο και η πιο ευγενής κοπέλα που έχω επικοινωνήσει ποτέ σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση πρακτορείου με έκανε να αισθανθώ σίγουρος για την επιλογή μου...
Της εξέφρασα τον ενδοιασμό μου , μου την περιέγραψε και με διαβεβαίωσε πώς σε περίπτωση πού η πραγματικότητα δεν ανταποκρινόταν στα λεγόμενά της αποκλειστικά υπεύθυνη θα ήταν εκείνη και θα μπορούσα να ακυρώσω τη συνάντηση.
Κλείνουμε λοιπόν το ραντεβού για το ξενοδοχείο μου και όταν άνοιξα την πόρτα Το θέαμα που αντίκρισα επιβεβαίωσε την τηλεφωνήτρια και με δικαίωσε για την επιλογή μου!
Ένα πολύ όμορφο κορίτσι, ξανθό με πλούσιες καμπύλες, Όχι απομακρη πορνοστάρ αλλά μία πολύ όμορφη απλή κοπελα που με τη γήινη ομορφιά της σε κάνει να νιωσεις οικειότητα απο την πρώτη στιγμή!
με ένα πολύ καθαρό πρόσωπο και υπέροχα μάτια.
Φορούσε ένα μαύρο φόρεμα με εμπριμέ σχέδια μαύρες κάλτσες σιλικόνης και μαύρες γόβες...
Για αρκετή ώρα Απλά της ζήτησα να μην το βγάλει και φιλιόμασταν με έναν τρόπο που μόνο επαγγελματική συνεύρεση δεν θύμιζε!
Όταν η θερμοκρασία ανέβηκε ξεντυθηκε , πήγε έκανε ένα ντουζ και ήρθε στο κρεβάτι αποκαλύπτοντας τα πολύ όμορφα φυσικά βυζιά της!!!
Ήταν ήδη υγρή και όταν πήγε να με γλύψει και Την τράβηξα για να κάνουμε ενα 69 ώστε να το απολαύσουμε και οι δύο...
Ακολούθησε sex ,Αν και πιο πολύ θυμιζε έρωτα ,χωρίς έντονους ρυθμούς γιατί έτσι το ήθελα αφού η Βανέσα μου έβγαζε κάτι πολύ πολύ οικείο!!!
Τελείωμα ανάμεσα στα βυζιά της τα οποία εκείνη τη στιγμή η ίδια χάιδευε!
Δεκτική και φιλότιμη σε όλα πραγματικά ερασιτέχνης με την κυριολεξία όμως της λέξης , δηλαδή αγαπάει την τέχνη της!!!

Ελπίζω το γραφείο να τη στείλει στη Θεσσαλονίκη!
Ήταν μία επιτυχημένο ραντεβού από το πρώτο τηλεφώνημα και την επικοινωνία με το γραφείο μέχρι το Αντίο της κοπέλας όταν έφευγε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, Tasosthess και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού