Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από εμφάνιση ότι βλέπεις στις (επαγγελματικές) φωτογραφίες. Μικρή βελτίωση μεν αλλά ίσως πιο κοντά στην πραγματικότητα από κάθε άλλη κοπέλα που έχω πάρει από γραφείο.

Το πιπίνι αν και δε μιλάει γρι αγγλικά είναι πολύ ζεστό και καβλίαρικο οπότε δε μου φάνηκε καθόλου η έλλειψη επικοινωνίας. Σε GFE ρυθμούς της έριξα ένα αρκετά καλό, οπότε και ξεκίνησα όλο χαρά το δεύτερο γύρο.

Η χαρά όμως δεν κράτησε πολύ γιατί μου ανακοίνωσε ότι έχει μόνο ένα προφυλακτικό. Οπότε και όπως καταλαβαίνετε η 2η εκσπερμάτωση δεν ήταν όπως ήθελα...

Φυσικά η βαθμολογία θα ήταν διαφορετική εαν της τα έδινα μέσα της 2 φορές. Και οποσδήποτε το ίσως στο αν θα την ξαναέβλεπα θα γινόταν σίγουρα ναι,


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
309
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, doc_lin, dim883 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2017
Δηλαδη αν υποθεσουμε οτι το πρωτο προφυλακτικο εσπαγε κατα την τοποθετηση, θα την εδιωχνες?
160 ευρω η ωρα και η αλλη ειχε μονο ενα προφυλακτικο μαζι της.
Πολυ "πονηρούτσικο". Μην τυχον δηλαδη και ταλαιπωρηθει να τον φαει και δευτερη φορα.
Αφου τα δινετε ομως, καλα σας κανουν.
Μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος.
30 Μαρτίου, 2017
καλημέρα φίλε κ θενκς για την κριτική ... το στήθος της είναι όντως φυσικό όπως λένε στο σάιτ ή πλαστικούρα?
30 Μαρτίου, 2017
Η γνωστή πονηριά για να μη γίνει διεισδυση στο Β γύρο.
30 Μαρτίου, 2017
κλεψιά εντελώς η τύπισσα με αυτή την συμπεριφορά....και από ότι καταλαβαίνω..παίδες...πάρτε μαζί σας προφυλακτικά
30 Μαρτίου, 2017
Εαν η συνάντηση έγινε σε hotel του είδους θα μπορούσες να ζητησεις προφυλακτικό από την ρεσεψιον.....
30 Μαρτίου, 2017
την εχω πατησει πιο παλιαΚεφάλι σε τοίχο!,γι αυτο παντα εχω μαζι ενα κουτιΝαι!
30 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε δεν έπιανες πλαστικουρα αλλά μια μικρή ενίσχυση μπορεί να την είχε. Όμως είχε καλο βυζι, σαν τορπιλη.
30 Μαρτίου, 2017
Φίλε εγώ την κριτική την έκανα για να ενημερώσω συναδέλφους όχι για να ακούσω εξυπνάδες.
31 Μαρτίου, 2017
αδερφε τελικα τα αξιζε τα λεφτα της η κοπελα συνολικα γιατι δεν ειναι και καθολου λιγα γιατι απο εμφανιση με ψηνει πολυ να την συναντησω.thanks
31 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε εγώ την κριτική την έκανα για να ενημερώσω συναδέλφους όχι για να ακούσω εξυπνάδες (στη σωστή θέση τώρα η απάντησή μου).
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2