Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η συναντηση με την κοπελλα εγινε πριν λιγες μερες.

φθανω στο ξενοδοχειο κι αφου ξαναφρεσκαρομαι με ενα ντουζακι,στελνω μηνυμα στο γραφειο για το δωματιο,λιγη ωρα πριν το προκαθορισμενο ραντεβου μας,αφου ετσι ειχαμε συνεννοηθει να κανουμε και αραζω λιγο στην tv.
με λιγη καθυστερηση χτυπαει η πορτα και ανοιγω καλωσοριζοντας την κοπελλα.

η αληθεια ειναι οτι ειχα μια εκπληξη πρωτοκοιταζοντας την απο κοντα.
δε μου θυμιζε σε τιποτα αυτο που ειχα δει στις φωτο του γραφειου.
υπηρξε για λιγο μια αμηχανια αν ηταν οντως αυτη,αλλα ξεδιαλυνε γρηγορα,αφου μετα τις συστασεις η κοπελλα αρχισε να γδυνεται για να παει για ντουζ και τοτε την αναγνωρισα απο τα τατουαζ που ειχε και τα θυμηθηκα απο τις φωτο.
με λιγα λογια και χωρις υπερβολες,ΤΡΟΜΑΞΑ να τη γνωρισω.

καλη εμφανισιακα δε λεω,ψηλη οσο περιγραφεται(αν και προτιμω πιο petit κορμια),ωραια και πολυ μακρια μαλλια,τατουαζ οπως ειπα αρκετα σε διαφορα σημεια του σωματος,αλλα αγνωριστη στο προσωπο και στο σωμα σε σχεση με τις φωτο του γραφειου.
στηθος πολυ μικρο(εμενα δε με ενοχλει) και με τιποτα το μεγεθος που λενε στο γραφειο,σωμα ελαφρως χαλαρο και ΚΑΜΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ σχεση ο κωλος με τις φωτο.
εκει εχει πεσει η πιο πολλη βελτιωση,οπως και στο προσωπο. θα διαφωνησω καθετα με τον προηγουμενο συναγωνιστη που λεει οτι την αντιπροσωπευει η πρωτη φωτο της δεξιας στηλης.αυτη η φωτο ειναι για 10. για μενα πιο κοντα στην αληθεια ειναι η τελευταια της φωτο με το κοκκινο εσωρουχο,που κι αυτη εχει αρκετη βελτιωση.τουλαχιστον την πλησιαζει στο προσωπο.
τελος παντων αυτα για την εμφανιση.

στον αγωνα ηταν καθαρα gfe περιπτωση. η κοπελλα φιλαει απλοχερα,ωραια και βαθια χρησιμοποιωντας και τη γλωσσα.
το στοματικο της απο τα πολυ καλα,με περιποιηση και στα μπαλλακια αρκετη και σχετικα γρηγορα εφτασα σε σημειο να τελειωσω.
ορθιος οπως ημουν και στα γονατα η κοπελλα τελειωσα στο στομα της και μερικα σκαγια την πηραν και στο προσωπο.

στο δευτερο γυρο που αρχισε αμεσως μετα τα ντουζακια μας αφου σοσιαλ δεν υπηρξε,λογω του οτι δεν πολυμιλουσε αγγλικα και μολις βγηκα αρχισε να με χαιδολογαει αμεσως.
πιπα οπως ειπα σπεσιαλ.Ματάκι
την περιποιηθηκα κι εγω για λιγο κι αφου ειχα γινει ντουρος παλι φορεσα κρανος και ξεκινησα με ιεραποστολικο.
ωραια συμμετοχη απο μερους της με ελαφριες φωνουλες και πολλα φιλια.
γυρισμα μετα απο λιγο στα τεσσερα και αυξηση της εντασης και του ρυθμου. η κοπελλα ακολουθουσε και συμμετειχε κι εδω πολυ καλα.
μετα απο ωρα ηρθε και το τελος μεσα της αυτη τη φορα και σφυριξε ληξη του αγωνα.



με δυο λογια τη συναντηση θα τη χαρακτηριζα καλη σε οτι αφορα τις υπηρεσιες της κοπελλας.
θα τη χαρακτηριζα ομως διαφορετικα σε σχεση με αυτα που παρουσιαζει το γραφειο στο σαιτ του. το φωτοσοπ τελευταια εχει παραγινει και προσωπικα τουλαχιστον με βαζει σε σκεψεις για το τι θα συναντησω την καθε φορα και αν θα αποφασισω εν τελει να αγορασω. ειναι κι ενας λογος που εχω ψιλοαραιωσει,ενω πιο πριν ψωνιζα πιο συχνα. και μαλλον δεν ειμαι ο μονος. θα δουμε τι θα γινει στη συνεχεια.
αυτα τα ολιγα. να ειστε καλα ολοι.


Υ.Γ. δεν ξερω αν επιτρεπεται να ανεβασω στο φορουμ δυο φωτο της κοπελλας που τραβηξα (χωρις προσωπο) με το πορνοτηλεφωνο μου. αν δεν ειναι εναντια στους κανονες και μου δωσετε το οκ τις βαζω. να δουνε ολοι κατι πραγματικο(χωρις φωτοσοπ).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.819
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Sproxe Garsia, Εκλεκτικός και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Πέτρο πολύ καλή ενημέρωση Κουλ Η άποψή μου είναι να στείλεις τις φωτό και στον γκλάμουρα να τις βάλουν στο site τους
01 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε θα ιδρωσει το αυτι τους καθολου.
αν τους ενοιαζε θα απαντουσαν και σε οσα γραφονται απο ολους μας στο φορουμ.
η κατασταση με το φοτοσοπ στο γραφειο εχει παραγινει.
προσωπικα εχω αραιωσει παρα πολυ κι αν δε λαβω ασφαλεις πληροφοριες οτι κατι αλλαξε δεν επιστρεφω.
τις φωτο το ξαναλεω αν επιτρεπεται τις ανεβαζω στο φορουμ. δεν εχω θεμα.χωρις προσωπο ειναι.
03 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βάλε τυπε δεν έχεις θέμα..! Εκτός βέβαια εάν πέσουν άνωθεν τηλέφωνα κ πέσει..!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3