Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267047
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαίρετε φίλοι, χαίρετε. Γύρισα από ταξίδι σήμερα αδέρφια και αμέσως έτρεξα να τιμήσω για άλλη μια φορά το studio "Mikato", σαν τακτικός πελάτης που τυγχάνω, όπως θα έχετε διαβάσει σε προηγούμενη κριτική μου ή μπορείτε να την διαβάσετε μετά από αυτή. Ευχαριστημένος είμαι κάτι λιγότερο από το ήμισυ από τις προηγούμενες επισκέψεις μου, αλλά, μιας και μένω κοντά στο Παγκράτι (πάω με τα πόδια στο studio), μιας και είμαι της άποψης ότι πρέπει να δίνουμε ευκαιρίες και μιας και δεν τις έχω γαμήσει όλες εκεί μέσα (χε χε) πήγα και σήμερα προσδοκώντας το διαφορετικό και επέτυχα. Γάμησα και μάλιστα γάμησα καλά.

Είχα υπόψιν την κριτική του φίλου midas και ήλπιζα ότι ίσως θα πετύχαινα την Μαρία. Και την πέτυχα. Απογευματινή βάρδια, 18:00 το απόγευμα. Τυχεράκιας.

Είχε κίνηση το κατάστημα. Παρόλα αυτά, μου άνοιξε η Μαρία, διότι η τσατσά (η γνωστή ευγενέστατη κυρία) είχε μια δουλίτσα και απουσίαζε. Παιδιά, δεν μου έχει συμβεί αλλού. Άλλη αίσθηση να σου ανοίγει την πόρτα μια μισόγυμνη πουτάνα. Με το που την είδα, άναψα κατευθείαν. Ξανθιά, ψηλή, γύρω στα 35 την έκοψα εγώ, ελληνίδα, μεγάλο στήθος, απίστευτες καμπύλες, με ένα απίστευτα λάγνο χαμόγελο, πολύ εξυπηρετική και ερωτική. Όχι πανέμορφη, εδώ θα συμφωνήσω με τον φίλο midas, αλλά παιδιά, αυτής της γκόμενας της το τραβάει ο οργανισμός της το γαμήσι. Είναι σαν να γράφει στο μέτωπό της "Γαμήστε με".

Περάσαμε στο δια ταύτα. Μου πήρε μια πίπα βελούδινη, πολύ soft και μετά μου έγλυψε τα αρχίδια. Εγώ στη θέση της δεν θα το έκανα αυτό. Πολύ τρίχα. Πως και δεν κατάπιε καμία... Τη γάμησα στην αρχή με αυτή από πάνω και μετά πισωκολλητό. Δεν άντεξα. Μου φύγανε μετά από δύο λεπτά. Πολύ βόμβα αυτή η τύπισσα. Τρελή επαγγελματίας. Δεν βιαζόνταν καθόλου, συμμετείχε στη φάση και συνέχεια με το χαμόγελο. Στα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει, μαζί με την Κορίνα στην Αριστοτέλους 6 στη Συγγρού και την Εμμανουέλλα στην Αχαρνών 106.

Θεωρώ ότι αν το μαγαζί συνεχίσει να έχει αυτή την ζεστή εξυπηρέτηση και κορίτσια σαν την Στέλλα και την Μαρία, θα μπορεί - αν δεν το 'χει καταφέρει ήδη - να "κοιτάξει κατάματα τα κορυφαία στέκια του πενηντάευρου", όπως λέει στο σχόλιό του ο Alexxx. Κάθε φορά που το επισκέφτομαι και αρχίζω να γνωρίζω τις κοπέλες, αποκτώ βεβαίως το πλεονέκτημα της επιλογής αλλά κάθε φορά φεύγω όλο και πιο ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού