Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84703
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εαν ψάχνεις για μοντελε κορμί με παιδικό πρόσωπο μην διαβάσεις παραπέρα. Η Εύα είναι η κοπέλα που βλέπεις στο σούπερ μάρκετ μπροστά σου και θες να τη χουφτωσεις. Η κοπέλα της διπλανής πόρτας. Σώμα με πιασίματα που σε καμία περίπτωση δεν τη λες παχιά. Πρόσωπο γλυκό καθημερινό με πανέξυπνα μάτια και εξαιρετικά θετική αύρα γύρω στα 35. Ηρθε στο ραντεβού κανένα 10λεπτο νωρίτερα φορώντας ενα κοντό και στενό φόρεμα με μεγάλο ντεκολτέ, ενώ όπως της είχα πει δεν φορούσε εσώρουχα. Αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα και βάζοντας το χέρι και πιάνοντας το μουνάκι της έγινα κατευθείαν πύραυλος. Η απόλυτη φαντασίωση. Στα του αγώνα εξαιρετική συμμετοχή. Προσπαθεί να χύσει και η ίδια και όταν το κάνει το ακούει όλος ο όροφος. Δεν λέει οχι σε τίποτα, εκτός του πρωκτικου, που το ξέρεις και δεν το προσπαθείς. Θέλει να τη σφυροκοπας ανελέητα και το απολαμβάνει. Ο χρόνος σταματάει να έχει σημασία και είστε μόνο οι δύο σας. Κάθησε πάνω από 1 ώρα κάνοντας με να χύσω και τρίτη φορά, κάτι που είχα να το κάνω από οταν ήμουν 16-18 χρονών. Ενώ στά μεσοδιαστηματα συζητούσες με έναν έξυπνο άνθρωπο με αίσθηση του χιούμορ. Η Εύα είναι κατ'εμέ ότι καλύτερο εχω γνωρίσει σαν σύνολο. Σίγουρα θα ξαναβρεθούμε πολλές φορές. Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ. Ακόμα κρατάει το χαμόγελο που μου χάρισες και φοβάμαι μην με προδώσει.
Στα 70 ευρώ είναι το απόλυτο value for money.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3.435
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, jumper, mallias20 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού