Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα γύρω στις 19.20 , μετά από βόλτα στα κεντρικά της Φυλής και κατάθεση στην Πάολα συνέχισα την βόλτα μου στα σπιτάκια της Διδύμου με στόχο να δω και τις δύο καινούργιες παρουσίες στο Διδύμου 27 που δεν είχα προλάβει να δω . Πράγματι φτάνοντας στον οίκο η υπηρεσία με τα γυαλάκια με ενημέρωσέ ότι σήμερα δουλεύουν 3 κοπέλες , η Μαρία που ήταν διαθέσιμη και η Όλια με την Αλιόνα που ήταν σε δωμάτιο παρτούζα με πελάτη . Ηρθέ λοιπόν η Μαρία στο σαλόνι ξανθιά μίλφ σχετικά ψηλή κανονικό σώμα με λίγα κιλάκια παραπάνω και 2.5άρια βυζιά ,φάνηκε πολύ χαμηλών τόνων και χαμηλοβλεπούσα , η υπηρεσία μου είπε αν θα περάσω και της απάντησα να δω και την Όλια μίας και την Αλιόνα και την ξέρω και την έχω πάρει. Μετά από αρκετή ώρα εμφανίστηκαν στο σαλόνι το ξανθό μιλφογκιλφ Αλιόνα και η Όλια , η Όλια είναι μια ξανθοκάστανη μίλφ με το μαλλί πιασμένο πίσω , είναι παχουλή με κοιλίτσα 2.5-3άρια βυζιά , ωραία επιδερμίδα , ενώ όπως διαπίστωσα και μετα από κοντά τις λείπουν και κάποια δόντια στα άκρα της οδοντοστοιχίας της , με το που την βλέπεις σε κερδίζει αμέσως με την τσαχπινιά της το βλέμμα της και το πονηρό γελάκι της...
Ρώτησα την υπηρεσία τι πρόγραμμα κάνουν οι κοπέλες και απάντησε ότι η Μαρία και η Αλιόνα κάνουν ελεύθερο στοματικό , 69 αυταρχικό ενώ η Όλια κάνει και κώλο και τελειωτικό στο στόμα, ακόμα ότι η παρτούζα με 2 κοπέλες είναι στα 30 ευρώ ενώ όποιος αντέχει και με τις 3 40 ευρώ. Επέλεξα να περάσω με την Όλια.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και πέρασα στο δωμάτιο , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο η Όλια αφού πρώτα χτύπησε την πόρτα. Πήγε στον καναπέ με το σκυλάκι και άφησε προφυλακτικό , τζελ και μωρομάντιλα και έβγαλε το άσπρο ριχτό που φορούσε , προσπάθησα να της μιλήσω αλλά δεν μιλάει τίποτα ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά , να σημειώσω ότι όποτε μίλαγε χρησιμοποιούσε κανονικά την μητρική της γλώσσα ανεξάρτητα αν εσύ δεν καταλαβαίνεις καθόλου . Αμέσως σχεδόν μου επιτέθηκε και άρχισε να με φιλάει , εγώ χούφτωνα τα κωλομάγουλα της και τα λίγο πεσμένα βυζιά της ενώ να σημειώσω ότι έχει πολύ καλή επιδερμίδα . Συνεχίσαμε αρκετή ώρα χάδια και φιλιά στα όρθια όπου σε κάποια στιγμή μου έδειξε το προφυλακτικό και έκανε νόημα με το χέρι της για πίπα... Έσκυψε μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , καλή η πίπα της αλλά όλα τα κάνει κάπως σε γρηγορότερους ρυθμούς απ’ ότι επιθυμώ , έπιασα τον πούτσο με το χέρι μου και της έδειξα να μου γλύψει τα αρχίδια , το έκανε σαν να γλύφει παγωτό , σηκώθηκα και την έστησα στα τέσσερα στον καναπέ και έγλυψα για λίγο τις τρυπούλες της .
Έπιασα το προφυλακτικό και της το έδωσα να μου το φορέσει , αφού πρώτα ξαναπήρε τον πούτσο μου στο στόμα της μου πέρασε το προφυλακτικό , έβαλε τζελ τόσο στο μουνί όσο και στην κωλοτρυπίδα της , η αλήθεια ήταν ότι έβαλε πάρα πολύ , με ρώτησε πώς θέλω και της έδειξα στα τέσσερα , δεν πολυκατάλαβε έτσι έβαλε το ένα πόδι της πάνω στον καναπέ και την πήρα αρχικά πισωκολλητά , δεν ένιωθα και πολλά λόγω του τζελ , της έδειξα να ξάπλωσε ανάσκελα στο κρεβάτι , την πήρα σε ιεραποστολική στάση ενώ ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , σταμάτησα και της έδειξα να στηθεί στα τέσσερα το έκανε , αυτή την φορά μπήκα στην κωλοτρυπιδα της η οποία είναι πολύ δουλεμένη και λόγω και του τζελ της την γαμάς ανετότατα....την πήρα από κώλο σχεδόν 5 λεπτά και σε πολύ δυνατούς ρυθμούς και δεν χαμπάριαζε μία... με αυτήν να αναστενάζει να τρίβει τις ρόγες της και όλο κάτι να λέει με νάζι στην γλώσσα της που φυσικά δεν καταλάβαινα τίποτα...Σταμάτησα βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό και της έδειξα να χύσω στο στόμα της , ξάπλωσε και έφερε το κεφάλι της δίπλα από τον πούτσο μου , τώρα τον έγλυφε σε ποιο αργούς ρυθμούς ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο τόσο στο μουνι όσο και στην κωλοτρυπιδα της , μετά από λίγο τα πρώτα χύσια κύλησαν από το στόμα της στον λαιμό της ενώ στην συνέχεια παίζοντας τον πούτσο μου σημάδεψε τα βυζιά της όπου έπεσαν τα υπόλοιπα .
Της έδειξα να περιμένει να την σκουπίσω αλλά σηκώθηκε και έδειξε ότι θα πάει για μπάνιο , γρήγορα γρήγορα πήρε στα χέρια της το άσπρο ρυχτάρι της με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω με 15 λεπτά , χωρίς βιασύνες , καλή πίπα ακόμα πιο καλή συμμετοχή πολύ δεκτική την κάνεις σχεδόν ότι θέλεις , αντέχει δυνατό κωλογαμίσι το μόνο αρνητικά το πάρα πολύ τζελ. Το σερί των πολύ καλών καταθέσεων τον τελευταίο καιρό συνεχίστηκε με την Όλια , νομίζω ότι ειδικά οι μιλφάκιδες μια δοκιμή μαζί της πρέπει να την κάνουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού