Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 18.25 . Βόλτα λίγο μετά τις 18.00 μόνο στα κεντρικά σπιτάκια επι της Φυλής . Πέρασμα από τον οίκο αλλά η υπηρεσία μου είπε ότι δεν έχει έρθει ακόμα κοπέλα έτσι συνέχισα την βόλτα μου , κατά την διάρκεια της βόλτας την είδα να πηγαίνει στο μαγαζί έτσι μετά από λίγο επέστρεψα.
Μπήκα στο οίκο και η υπηρεσία μου είπε ότι ήρθε η Πάολα και αλλάζει , μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι ένα μελαχρινό στιλιάρι με 1.5άρι βυζί στητό και πίρσινγκ στον αφαλό , πάρα πολύ ευδιάθετη και διαχυτική , πέσιμο αμέσως με χουφτώματα , την άφησα(μίας και την είχα βάλει στόχο από προηγουμένη βόλτα μου )να μου την “πέφτει”, αυτή συνέχισε να με χουφτώνει και να μου τρίβεται ενώ είπε να περάσω να της κάνω σεφτέ να πάει καλά η βάρδια της.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο , μπαίνοντας φώναξε μανάρι μοσχοβολάει όλο το δωμάτιο ...μακάρι να ήταν έτσι όλοι οι πελάτες... μιλήσαμε λίγο , είπε ότι είναι 22 αλλά μετά το διόρθωσε σε 23 , από Ρουμανία , όταν της είπα ότι μιλάει πάρα πολύ καλά ελληνικά πόσα χρόνια έχει στην Ελλάδα απάντησε ότι εδώ γεννήθηκε/μεγάλωσε .
Ήρθε στην αγκαλιά μου , άρχει να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , φιλά στο στόμα δεν δίνει μόνο πεταχτά στα χείλη , γύρισε και έτριβε τα κωλομέρια της στον πούτσο μου ενώ αφαίρεσε το σουτιέν της . Γύρισε ξανά και χούφτωνα και φιλούσα τα βυζάκια της . Με ρώταγε αν μου αρέσει και στήθηκε στα τέσσερα χαϊδεύοντας το μουνάκι της και λέγοντας ότι μόλις το ξύρισε και να της πω μετά αν είναι ωραίο και στενό... Έσκυψα από πίσω της και άρχισα να την γλύφω τόσο σε μουνι όσο και κωλοτρυπίδα με αυτή να παίζει την κλητορίδα της όταν ήταν ελεύθερη και να αναστενάζει.
Μου είπε να καθίσω , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού , έσκυψε με βαθύ κάθισμα μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα πολύ καλή χωρίς χέρι υγρή και παιχνίδια με την γλώσσα στο κεφαλάκι , μετά τον έβαζε σχεδόν όλο στο στοματάκι της και καθόταν εκεί μέχρι να χρειαστεί να πάρει ανάσα , της είπα περίμενε , τι θες μωρό μου με ρώτησε , κάτσε και θα δεις της απάντησα , σηκώθηκα την έπιασα από την μέση την περίστρεψα και κάναμε 69 στα όρθια , ενθουσιάστηκε , μετά την τοποθέτησα στο κρεβάτι και συνέχισα να γλύφω το μουνάκι της που δεν το χόρταινα....
Μωρό μου θέλω να κάνουμε σεξ μου είπε , τοποθέτησε το προφυλακτικό και μια πολύ μικρή δόση τζέλ στο μουνάκι της , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και με καβάλησε , με είχε πιάσει από τον λαιμό και πήγαινε πάνω κάτω στον πούτσο μου αναστενάζοντας , την σήκωσα και για λίγο την πήρα στα όρθια , νέα αλλαγή στάσης με αυτή ανάσκελα , τελευταία στάση στα τέσσερα , όσο την γαμούσα την ρώτησα αν μπορώ να την χύσω στο πρόσωπο αλλά είπε μωρό μου δεν θέλω εκεί , θέλεις να χύσεις στην κωλοτρυπίδα μου με ρώτησε με την σειρά της , συνέχισα να την παίρνω πισωκολλητά μέχρι που ένιωσα ότι θα χύσω , βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό και έχυσα τόσο στην κωλοτρυπίδα της όσο και στα μουνόχειλα της .
Έμεινε στημένη στα τέσσερα και μου ζήτησε να την σκουπίσω , μετά σηκώθηκε πλύθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο λιγότερο από 20λέπτο και πέρασα πάρα πολύ καλά , φοβερή πίπα και συμμετοχή σε συνδυασμό με καλά στησίματα ενώ και το μουνάκι της είναι πολύ στενό , σίγουρα θα την ξαναπάρω και αυτή άμεσα . Αν θυμάμαι καλά το καλοκαίρι την είχα πετύχει σε βόλτες μου σε στούντιο , τόσο στο Κωνσταντινουπόλεως 80 όσο και στο 92 και λογικά αυτή πρέπει να είναι γιατί σε κάποια φάση μου είπε ότι την Φυλής δεν την είχα σε υπόληψη αλλά έχω αλλάξει γνώμη , έχει πολύ δουλειά και οι πελάτες αφήνουν tip’s και όταν την ρώτησα αν έχει δουλέψει αλλού κόμπιασε λίγο και απάντησε όχι ...σερβιτόρα δούλευα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάολα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Οξαποδω και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού