Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τι να κανω?τι να κανω? πηγα μια βολτα μεταξι! Παω κολωνου 32β.Ειδα 3 κοπελες. Μια ξανθια αδυνατη προσωπο αδιαφορο, μια μελαχρινη με βυζαρες κοντουλα και τη Μεγκυ ή Μαγκυ. Κοπελα γυρω στο 1,60 αδυνατη, ωραιο προσωπο με κοκκαλινα μαυρα γυαλακια μικρη ηλικιακα. Ειδα χαβαλε και λεω για να δω τι παιζει. Με 15 ευρω, only greeks και ανοιγει το πορτοφολι και εγω στο δωματιο. Η κοπελα ερχεται μετα απο λιγο και σχολιαζει τα τατου μου για να σπασει ο παγος και εσπασε αρχισα να χαιδευω τα μικρα βυζακια της. Βαζει στο πουτσο μου σκουφακι ενω ηταν μισο σηκωμενος.Αεροπιπα ουτε για λεπτο και τη βαζω απο κατω και μπαινω...ωραια αισθηση, απο κει που ειχα επιταχυνει, το παω λιγο πιο αργα και μου λεει εχυσες? λεω θες να χυσω? ναι μωρο μου χυσε... αυτος ο διαλογος στο ουτε πενταλεπτο.Σκεφτομαι ενταξη ας μη το παιδευω το κοριτσακι...και τον καρφωνα γρηγορα και ολοκληρο μεσα... και ηρθε το τελος... πριν αδειασω εντελως, τη βλεπω να ειναι ετοιμη να κανει κινηση να φυγει και τη κρατησα απ τα καπουλια. Αδειασα και τον εβγαλα απο μεσα της. Ελεγχει τη καποτα βαζει εσωρουχακι και εφυγε στα μπαμ.
Καλη ηταν για μια φορα, ωραιο μουνι.Κριμα που ειναι τοσο βιαστικη ενω κανει πολυ απλο προγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγκυ
Oustreeee
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2017
Και 15 ευρώ και υπεραπλό πρόγραμμα;
Μπράβο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1