Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κατ αρχήν μιας και είναι η πρώτη μου κριτική εδώ με το Μαράκι είμαστε παλιοί γνώριμοι μιας και την γνωρίζω την τελευταία 7ετια , πρώτη μας επαφή ήταν μέσω ενός γραφείο με σύσταση ως κατια και σε χρυσές εποχές με 200 ευρώ την ώρα από και πέρα το πόσες φορές έχουμε βρεθεί δεν μπορούν να μετρηθούν . Με τα χρόνια όμως το κόστος βέβαια έπεσε αλλά δεν έχει να λέει κάτι αυτό μαζί της έχω κάνει τα καλύτερα γαμησια της ζωής μου την είχα προλάβει και την εποχή που έδειχνε ακόμα κωλο άλλο πράγμα μπορώ να πω . Πέραν από τα τρέλα γαμησια που έχω κάνει μαζί της είναι παρά πολυ καλό παιδί καλός χαρακτήρας με τον καιρό δεν σε βλέπει μόνο σαν πελάτη και το πως θα σου πάρει τα λεφτά μόνο λίγο δύσκολο να βρεις τέτοια άτομα σε αυτό το χώρο .
Τώρα από το θέμα της εμφάνισης θα την χαρακτήριζα σαν σούπερ Αστεράτη γκομενα αρκετά εντυπωσιακή γυναίκα που χαίρεσαι να κυκλοφορείς μαζί της , ψηλή με βυζαρες φτιαγμένες ότι και να πω είναι λίγο έτσι και αλλιώς έχουν αναφερθεί αρκετές φορές δεν έχω κλάψει ούτε μια φορά τα λεφτά που της έχω δώσει
Αυτά από μένα .
Οι βαθμολογία είναι το ανώτερο που με αφήνει το σύστημα εάν μου επέτρεπε θα έβαζα
Σχέση απόδοσης τιμής 10
Διάθεση συμετοχη στο σεξ 10
Επικοινωνία 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, PhantomQ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2017
Αχ Μπαναϊα μου, εντάξει, καλή είναι η κοπέλα, το έγραψα κι εγώ στη δική μου κριτική, όπως κι άλλοι συμπαίκτες, αλλά όχι και έτσι, εσύ το τερμάτισες ρε άνθρωπε. Κι έτσι, ακόμα κι αν δεν ( ; ) είσαι βαλτός, δίνεις πολύ την εντύπωση ότι είσαι. Τουλάχιστον βρες κάτι αρνητικό να πεις, κάνε το πιο αληθοφανές! Του 'παν του τρελλού να χέσει κι αυτός ξεπατώθηκε, ένα πράγμα!
28 Μαρτίου, 2017
βρε καλως τον! 0 μηνύματα και πρώτη κριτική για τη Μαρία με άριστα τα πάντα όλα
έχω αντιληφθεί ότι βαράει μύγες με την νέα τιμή, αλλά δεν περίμενα ποτέ τόσο πολλούς 2ωρους προμότορες
αντε και σ ανώτερα με τρίωρα ραντεβού και 20αρια
τα 10αρια είναι λίγα Ναι!
29 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καυλα στα 200.....ΠροσκύνημαΚεφάλι σε τοίχο!
Φωτια κ λαυρα στα 160.....ΠροσκύνημαΚεφάλι σε τοίχο!
Τι να πουμε κ εμεις που την πηραμε στα 50.......Ναι!Ναι!Ναι!
29 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο πενηντάρικο είναι σούπερ, γιατί αντέχει και στο κοπάνημα Έρωτας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4