Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96053
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν...

Μιας και είχα φάει ένα κόλλημα για να συναντήσω ένα κοντούλικο, νεαρό, πετίτ με ολοστρόγγυλο κολαράκι cg, κατέληξα στην Anni. Πράγματα για τα οποία ευτυχώς δικαιώθηκα. Η Anni πληρεί όλα τα παραπάνω κριτήρια: ιδίως το κολαράκι της είναι μικρό, πεταχτό, ολοστρόγγυλο, ότι πρέπει να το εχεις πιάτο στα 4.

Επικοινωνία άριστη, με άμεση ανταπόκριση, ευγενική. Επίσης στα θετικά σημειώνω οτι της ζήτησα να βρεθούμε έξω απο το χοτελ και αν θέλω να προχωρήσουμε στα ενδότερα, όπως και έγινε. Πολύ σημαντικό για εμένα μιας και δεν την είχα συναντήσει και δεν ήξερα τι θα δω. Την περίμενα λοιπόν στο σαλόνι του Bill (πολύ διακριτικό παρεμπιπτόντως) όπου και έχεις οπτική επαφή με έξω. Είδα μία μορφή να κατευθύνεται με προορισμό την reception και αυτό που είπα ήταν....χμμμμ....καυλακι μου τι πουτσα θα φας.... Φαινότανε αυτό που περίμενα. Απο το ανσανσερ άρχισα να καυλώνω και ήθελα να τις τον πετάξω επί τόπου.

Εμφανισιακά, και απο κοντά πλέον ήταν αυτό που περίμενα να δω σε σχέση με το κορμί, ενώ σε ότι αφορά το πρόσωπο, έχει μερικά σκληρά χαρακτηριστικά. Όχι άσχημη, όχι όμορφη. Αν είχε και γλυκό προσωπάκι θα μπορούσε να γίνει στανταράκι. Ύψος πιστεύω κάτω απο 160, κάτι που αποτιμώ θετικά. Αν κάποιος θέλει τσολιάδες καλύτερα να πάει κάπου αλλού.

Στον αγώνα: πίπα καλή, όχι όμως κάτι ιδιαίτερο. Στο σεξ αντέχει και δείχνει να γουστάρει. Πετάει και κάτι βρωμόλογα. Ευχαριστήθηκα να την έχω στημένη στα 4 και να δίνω... Από στήθος τίποτα (τίποτα όμως) αλλά καθότι δηλωμένος assman αυτό είναι κάτι που μαφήνει αδιάφορο.

Overall, πέρασα καλά (καλούτσικα για την ακρίβεια, δεν είναι να τρελαίνεσαι), αλλά δεν νομίζω να ξαναπάρω: Αφενός γιατί δεν τρελάθηκα, κυρίως λόγω προσώπου, αφετέρου γιατί υπάρχουν τόσα και τόσα ανοιχτά μέτωπα: στο κλισιοσκόπιο έχει μπει η Ειρήνη απο Athens Diva...

Υ.Γ. 1.Το σύστημα δεν μου άφηνε να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία. Θα έβαζα σαφώς μεγαλύτερο βαθμό στην επικοινωνία, στην γενική συμπεριφορά, στη διάθεση για σεξ καθώς και στη σχέση απόδοσης τιμής. Είναι ένα ευγενικό κοριτσάκι που το προσπαθεί.
2. Με πέθανε στο μουνοκλάνι ρε παιδιά! Ναι!Ναι!Ναι!Τι πράγμα ήταν αυτό;;;; ΑπαπαπαπαπαΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, karota και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2017
δηλαδή ειχε φαει μπακαλιαρο σκορδαλιά ? τι είναι το μουνοκλασιμο ?
28 Μαρτίου, 2017
Έκλανε στο γλυφομουνι η στο γαμήσι Χμμμ;
28 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.slang.gr/lemma/7987-mounoklani
28 Μαρτίου, 2017
Κλαίω φίλος κλαίω
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4