Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214036
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αρκετοί που ασχολούνται με τον χώρο των μασάζ θα γνωρίζουν την Λίζα...Άλλωστε είναι μία κοπέλα με αρκετά καλές υπηρεσίες και το γράφουν αρκετοί...Λοιπόν βρισκόμουν στην περιοχή και είπα να περάσω ξανά από το συγκεκριμένο ίδρυμα.Υποδοχή από την πολύ καλή υπηρεσία,κερασματάκι και βουρ για το δωμάτιο μίας και η επιλογή της Λίζας ήταν μονόδρομος...

Την Λίζα εγώ προσωπικά την είχα δει παλαιότερα αλλά δεν την θυμόμουν...Όμορφη κοπέλα,χαλαρή με ωραίο χρώμα στα μαλλιά της,απαλή επιδερμίδα,ωραίο στήθος και γλυκό πρόσωπο...Είναι από τις κοπέλες που θα δεις στο δρόμο και σίγουρα θα γυρίσεις να την κοιτάξεις...Έχει επίσης και ωραίο πίσω σύστημα...

Αφού είπαμε τα βασικά,ξεκινήσαμε το μασάζ...Αρκετά χαλαρωτικό και συγχρόνως αισθησιακό...Μασάζ λοιπόν σε όλα τα σημεία του σώματος,πόδια,χέρια,μέση αυχένας....Σιγά σιγά ολοκληρωνόταν η διαδικασία του μασάζ και ερχόταν το δεύτερο μέρος...
Με ωραία φιλιά και χαμουρέματα ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά...Κατέβηκε πιο κάτω για να δώσει την έναρξη στο στοματικό...Πολύ καλό στοματικό με ωραίο ρυθμό και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με καραμέλωμα στα @@@κια!
Πέρασμα του προφυλακτικού και Σεξ!

Πρώτη στάση με το Λίζάκι σε πισοκολλητό,πραγματικά άριστο στήσιμο αλλά και συμμετοχή άψογη.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια,μετά με τη Λίζα από πάνω και τέλος με ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...!

Πραγματικά η Λίζα αποδείχτηκε σούπερ εμπειρία και το καταευχαριστήθηκα μαζί της!Σίγουρα μπαίνει στη λίστα με τα στάνταράκια μου στα μασάζ!
Αυτά για την εμπειρία μου με τη Λίζα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού