Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Λαουρα ειναι μια νεαρη ξανθη κοπελα μετριου αναστηματος Ρουμανα με συμπαθητικο προσωπο,εχει λιγο κυτταριτιδα στα κολωμερια
και λιγη κοιλιτσα μαλλον απο καμμια γεννα. Δεν ειναι οτι ακριβως θελω σε εμφανιση αλλα ειπα να περασω ετσι για να ενημερωσω.
Η Λαουρα ηρθε στο δωματιο λιγο μουτρομενη αν και στο σαλοναρισμα ηταν πιο χαρωπη (κλασσικη παγιδα).
Ειπε μονο ενα γεια και περασε κατευθειαν καποτα ,ευτυχως που μου ηταν σηκωμενος. Εκανε μια ψιλοαδιαφορη πιπα χωρις περασμα απο
μπαλες, 69 δεν κανει αν και στο σαλονι η υπηρεσια το ανακοινωνει. Την ανεβασα απο πανω οπου με πατουσες στο στρωμα
κοπανιεται καλα πανω στον πουτσο και τον παιρνει ολο μεσα.Χρηση κρεμας αρκετη με μετρια αισθηση της τρυπας της.
Την γυρισα κανονικη σταση οπου σε προσπαθεια μου να της γλειψω λιγο λαιμουδακι μου το απαγορευσε κατηγορηματικα,
παλι καλα με αφησε να της γλειψω βυζια και ρωγες. Σε κανονικη σταση που την ειχα ενω την σφυροκοπουσα δυνατα με πηρε
σφιχτα αγκαλια για να μη μπορω να κινουμαι ελευθερα, μετα απο κανα 5λεπτο γαμησιου ηθελε να χυσω.. συνεχισα λιγο ακομα
και με το ζορι πιεστηκα για να τα βγαλω. Κατα τα αλλα ειναι πολυ καθαρη κοπελα οπως και ο οικος καθαρος και περιποιημενος.

Συμπερασματικα η Λαουρα ειναι ολιγον φολα, μου τα ελεγε τιμημενος συναγωνιστης αλλα δεν τον ακουγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.428
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού