Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
α) 25 πρός 26/3/2017,
β) τρίτη βάρδια μεταμεσονύκτια ,
γ) 20€,
δ) Ελίζα,
ε) Μελαχρινή ρουμανίτσα με ανοικτόχρωμη επιδερμίδα , με ωραίο τριάρι φυσικό στήθος.
στ)
Βγήκαμε με φιλαράκι χθες για βράδυ αλλά το πρόγραμμα έλεγε να πάμε πρώτα μια φυλής. Γυρίσαμε διάφορα μαγαζιά και κακώς δεν μπήκα σε κάποιο άλλο πιο πρίν. Φτάνοντας στο συγκεκριμένο μαγαζί, στη θέα των βυζιών της γκόμενας ενέδωσα στο κασκαντεριλίκι. Μπαίνω μέσα, όπου δεν πρόλαβα να βγάλω την μπλούζα μου και ήρθε η γκόμενα. Αφού γδύθηκα κάθισε με πλάτη πρός τα μένα και πέρασε σε ημισκληρο πούτσο την καπότα.Έκανε μια καλή πίπα του δίλεπτου, όπου με άφηνε να πιάνω/ απολαμβάνω τις βυζάρες της και μετά μου ζήτησε να την γαμήσω ιεραποστολικά. Όσο τη γάμαγα η κοπελίτσα με έγλυφε και δεν έδειξε άσχημη συμμετοχή.Μετά την έβαλα στα 4 αφού πρώτα φόρεσε το σουτιέν της.Της το έβγαλα και επειδή δεν περίμενα ότι θα τελειώσω άρχισα να την παίζω.Στο καπάκι η ελεεινή και τρισάθλια τσατσα τη φώναξε και η κοπέλα ήθελε να καθίσει λίγο ακόμα.Της είπα ότι αν είναι να έχει πρόβλημα να φύγει σε λίγο....και αυτή σηκώθηκε κι έφυγε κατευθείαν.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! .Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Σηκώνομαι ντύνομαι και η πανέξυπνη τσατσα δεν πρόλαβα να ντυθώ και μου φώναξε αν είμαι καλά(ειρώνικά). Το να σου κρατάω την κοπέλα μέσα θα μπορούσα να το καταλάβω.Αλλά να μην έχω ούτε 5' να ντυθώ???Έλεος. Καλά να πάθετε, να μην έχετε δουλειά και να μην έχετε να φάτε με τέτοιες συμπεριφορές. Η κοπελίτσα μπορεί σε άλλο μαγαζί να είναι πολύ καλύτερη. Έδωσε δείγματα καλής συμπεριφοράς. Ο χώρος άθλιος και τα σεντόνια ψιλοβρώμικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελίζα
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6.024
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού