Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση χθές σε γνωστό χοτέλι των Β.Π. Αν και μου είπε ότι δεν εξυπηρετεί αυτή τη περιοχή γιατί είναι μακριά δέχτηκε να έρθει. (πρέπει να παίξω λόττο!!! είμαι πολύ τυχερός!!!). Επικοινωνία πολύ εύκολη. Με δυο μηνύματα και κλέισαμε συνάντηση.
Με το που ανοίγει τη πόρτα ορμάει με ρουφάει κυριολεκτικά με τα πιο βαθειά γλωσσόφιλα που μου έχουν κάνει ποτέ!!Οι χειλάρες της είναι απίστευτες.Δεν προλαβαίνει να βγει από το ντουζ και με πετάει στο κρεβάτι. Η γυναίκα είναι ασταμάτητη. Πορώνεται τόσο πολύ, παθιάζεται τόσο απίστευτα που σε κάνει κ σένα να την ξεσκίσεις. Καυλωσε τόσο πολύ που έκανε και squirt!!!!
Κ εγω την παίδεψα αρκετά όμως! Με γνωστή τεχνική για να μην χύνεις εύκολα κράτησα κ έχυσα μόνο μια φορά στο τέλος της ώρας χωρίς να κάνουμε διάλειμμα!!
Συναγωνιστές για να μην σας κουράζω γιατί έχουν γραφτεί πολλές κριτικές για την Μαρίνα θεωρώ ότι είναι η απόλυτη εμπειρία που πρέπει να τη ζήσει μια φορά στη ζωή του κάποιος που θεωρεί τον εαυτό του άξιο αγωνιστή.
Λεπτομέρεια αλλά πρέπει να τη πω. Από πρόσωπο είναι μέτρια αλλά θα σε αποζημιώσει με το σώμα. Είναι τσολιάς. Ψηλή, μακριά πόδια, απίστευτα σφιχτό σώμα λες και είναι αθλήτρια.
Η φωτό είναι ψεύτικη αλλά αυτό που θα δείς είναι καλύτερο!!!
Για 60 ευρώπουλα και για αυτά που σου προσφέρει είναι και το απόλυτο vfm!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, fouxter, loco8 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
Συγχαρητήρια για την πρωτότυπη κριτικη. Θα ηταν εξαιρετικη αν μας έκανες ανάλυση της γνωστής τεχνικής "χύνω στο τέλος της ώρας χωρις να κανω διάλειμμα" . Εμένα αυτο μου έμεινε απο την κριτικη γιατι προφανως ένιωσες την υπέρμετρη ανάγκη να το μοιραστείς μαζι μας ενω ολα τα αλλα που παρέλειψες δεν θα είχαν ενδιαφέρον Κεφάλι σε τοίχο!
27 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...βρε συναγωνιστη τι παραπανω να μας γραψει στην κριτικη του? Αφου η Μαρινα δουλευει σαν ..jukebox!! της βαζεις δηλαδη κερμα και παιζει παντα και σε ολους το ιδιο ακριβως προγραμμα..
27 Μαρτίου, 2017
ποια ειναι η γνωστη τακτικη....????
28 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τύλιγεις τα αρχιδια με το κορδόνι των παπουτσιών . Οταν ειναι να χύσεις το σφίγγεις απότομα και σου φευγει η καβλα να χύσεις. Επαναλαμβάνεις για μια ωρα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4