Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92400
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στάθηκα τυχερός κ την πέτυχα με την πρώτη απόπειρα οπότε κανονίζουμε για hotel στο κέντρο. Προσωπάκι γλυκό, τελείως στα γούστα μου,άψογο δερματάκι,κορμί λεπτό με όμορφο κωλαράκι ειδικά στα 4,ανακουφίστηκα γιατί δεν ήξερα τι να περιμένω,πρώτη φορά την συνάντησα.
Περιποιείται με φροντίδα,στοργή (κ προδερμ),έδειξε πως εκτιμά κ ανταποδίδει το να είσαι καθαρός κ ευγενικός.
Αντέχει,ιδρώνει τη φανέλα κ δεν είναι με το μάτι στο ρολόι,νιώθεις πως έχεις μια σχετική άνεση χρόνου.
Πέρασα ωραία,κυμάνθηκε σε GFE η συνεύρεση,κάτι που προτιμώ σε σχέση με τις ψευτο-πορνοσταρικές,κάκιστης ηθοποιίας κ απροκάλυπτης υποκρισίας επιδόσεις άλλων δεσποινίδων.
Δεν θα πω τι κάναμε,τι είπαμε,που αρχίσαμε,που ψεκάσαμε,σκουπίσαμε,τελειώσαμε. Δεν έχει κ σημασία. Ο καθένας μας το βιώνει διαφορετικά,το θέμα είναι όταν φεύγουμε να ρωτάμε τον εαυτό μας αν άξιζε κ να μας απαντά -ναι ρε που το σκέφτεσαι κιόλας,άξιζε. Σίγουρα θα επαναλάβω τη συνάντηση με το καλό.

*Η βαθμολογία στο σχέση απόδοσης τιμής κ στη συμπεριφορά είναι για 9+ αλλά δεν με αφήνει να βάλω.
**Ο τίτλος έχει να κάνει με το τραγούδι των Guns n Roses που για κάποιον λόγο μου ήρθε κ τραγούδησα με την κάκιστη φωνή μου όταν έκανα ντουζ κ αφού είχε αποχωρήσει η κορασίδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
125
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tasospp, stelix, nikos708 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2017
Το τηλ.που το.βρισκω ρε μαν
26 Απριλίου, 2017
και γω θα ήθελα το τηλέφωνο ρε φίλε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2