Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αφού βρέθηκα στη περιοχή, έκανα την βόλτα μου κάπως βιαστικός στη Φυλής, Φωκαίας και Διδύμου. Δεν με έπεισαν οι μοντέλες της Φυλής, στην Φωκαίας αν και μου κάνανε εντύπωση κάποιες δεν με έπεισαν. Σε κάποια σπιτάκια βαρούσαν τις πόρτες οπότε και φεύγω μόλις δω κάτι τέτοιο. Τα δε πράσινα σπιτάκια της Φωκαίας τα αποφεύγω οπως ο διάολος το λιβάνι όπως και την υπόγα της “Χριστίνας της ελληνοουκρανέζας” διότι σε τραβάνε μέσα με το ζόρι κυριολεκτικά (μαύρο απο εμένα αυτά τα σπίτάκια).
Λεώ “πάμε Διδύμου στην Λίλιαν”. Για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα είναι οτι εκείνη “μαζευει ολο το χαρτί της περιοχής” και δεν προλαβαίνει τα δωμάτια. Ο ανταγωνισμός είναι χαμηλός;
Οκ ξέρει 2 πράματα καλά και συμπεριφέρεται σωστά, αλλά κάνει απλό πρόγραμμα.
Οσες φορές πάω σε εκείνη βγαίνει πάντα με τα ίδια εσώρουχα, λέει ακριβώς τις ίδιες λέξεις στο σαλονάρισμα και σκέφτηκα “Πωω ρε φίλε... πάλι τα ίδια...” και ενώ ήμουν προ-αποφασισμένος να μπώ, άλλαξα γνώμη και έφυγα.
Πάμε πιο κάτω, εκεί που δούλευε η Τάνια αλλα έχει φύγει. Εκείνες που ήθελα, έχουν φύγει οπότε έδωσα χώρο στον εαυτό μου να δοκιμάσω κάτι άλλο.
Βλέπω Πωλίνα και Νάτη.
Η Πωλίνα είναι ουκρανή νεαρή αδύνατη, μικρο στήθος και κωλαράκι που χωράει στην μία μου παλάμη αλλά σφιχτό αφού είναι και πιτσιρίκα 20 χρονών. Σαλονάρισε χαμογελαστή. Το απλό χαμόγελο της κοπέλας μου θύμισε το πονηρό χαμόγελο μιας γνωστή μου ξινής που φυσιογνωμικά μοιάζει με την Πωλίνα.
Η Νάτη μου φάνηκε μεγαλύτερη απο την Πωλίνα σε ηλικία, με πιό πολλά πιασίματα και πιο σοβαρή.
Και οι δύο φαινόντουσαν οτι δεν κατέχουν το σπορ δηλαδή φαινόντουσαν νεοσύλλεκτες με ότι αυτό σημαίνει.
Για περίεργο λόγο αποφάσισα να πάρω την Πωλίνα δηλαδή αποφάσισα να επιχειρήσω να κάνω σέξ με την εικόνα της ξινής χωρίς αυτό να σημαίνει οτι η Πωλίνα είναι ξινή.
Ο χώρος καθαρός εμένα μου άρεσε. Βγάζω ρούχα, μπαίνει μέσα. Ελληνικά δεν ξέρει πολλά, μόνο τα πολύ βασικά του επαγγέλματος. Ξεκίνησε με γλύψιμο στις ρόγες και στο στέρνο και τρύφτηκε επάνω μου με τις ρόγες τις αλλά με το κεφάλι της υψωμένο ώστε να είναι αδύνατον να της ρίξεις φιλί στο στόμα. Ακριβώς τα ίδια κάνει και η Λίλιαν. Τα φιλιά στο στόμα είναι η αυτόματη απόκριση μου στην ερωτική πράξη, χωρίς αυτά νιώθω ότι κάτι δεν πάει καλά οπότε και ξενερώνω. Με ρώτησε αν θέλω να μου γλύψει τον πούτσο με η χωρίς καπότα. Εφόσον έχω δοκιμάσει και τις δύο εκδοχές και έχω καταλάβει ότι δεν έχει διαφορά στην αίσθηση εκεί κάτω η πίπα με η χωρίς προφυλακτικό, της είπα να βάλει προφυλακτικό. Δεν είναι ιδιαίτερα καλή στην πίπα, πολύ μέτρια και θέλει εκπαίδευση. 1/3 αερόπιπα και 2/3 μονότονη. Μπάλες δεν γλύφει. Σημείωση ότι την πίπα την έκανε σε στάση 69 κατόπιν προτροπής μου. Το μουνί της καθαρό.
Δεν έκατσε αρκετή ώρα σε εκείνη την στάση. Γενικά υπήρχαν σημάδια ότι βιάζεται. Λογικό για πιτσιρίκα βέβαια. Στο intercourse την βάζω στα 4. Εχει καλή αίσθηση εκεί λόγω ότι είναι σχεδόν αδούλευτο το μουνί της αλλά είναι σαν να πηδάς έπιπλο. Το σεξ δεν ειναι μόνο το intercourse. Εχοντας ήδη την αίσθηση ότι δεν είχα ιδιαίτερη χημεία με την κοπέλα αποφάσισα να της πω να με τελειώσει με πίπα πάλι και και νέο προφυλακτικό. Και ενώ ήταν σε καλό δρόμο, αισθάνεται ότι εγώ τελειώνω απο τους σπασμούς που κάνει το πέος και το σταματάει. Κανένας δε της έχει πει οτι το τελείωμα δεν ειναι μόνο μέχρι να βγούν τα πρώτα σκάγια; Πέδεψε το βρε κοπέλα μου μέχρι να σου πει ο άλλος οτι τελείωσε να στραγγίξει και λίγο.
Εγκλημα. Κάτι με ρωτούσε μετά κλασικά αυτά που ρωτάνε όλες μετά το τελείωμα, έβαλε το σουτιέν της και έφυγε.
Γενικά απλό σεξάκι που παρόμοιο σε υπηρεσίες και επικοινωνία βρίσκεις άνετα στο Μεταξουργείο στο 10ρικο. Η κοπέλα απλή καθαρή και ήρεμη. Θα έλεγα ενδείκνυται για εκείνους που θέλουν μια στενή τρύπα για ρεκτιφιέ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
Βοργιας
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.896
Πόντοι:
206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, freddie2065, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού