Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Άννα είναι μία σχετικά καινούρια άφιξη στον οίκο αυτό, κανονικών κιλών με ελάχιστα πιασιματάκια,μία ελαφριά κοιλιά,μακριά καστανόξανθα μαλλιά,πρόσωπο τραχύ.Απο τα χαρακτηριστικά της συμπεραίνω ότι μάλλον πρόκειται για Αλβανέζα.Ανακοινωθηκε φουλ πρόγραμμα απο την ευγενική υπηρεσία και ότι θα μείνω ικανοποιημένος.Η κοπέλα μου είπε δεν βιάζεται.Πραγματικά ήταν σωστή σε όλα της πλην του τελειωτικού στο στόμα αλλά η κοπέλα σε όλα τα άλλα ήταν δύναμη και με κάλυψε.Αν έκανε και το τελειωτικό θα έπαιρνε άριστα.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,Ελληνικά δείχνει να καταλαβαίνει αρκετά και μιλάει και λιγοστά.Πιο πολύ τα καταλαβαίνει.Αμέσως με αγκάλιασε και πέσανε τα πρώτα γλωσσόφιλα.Η κοπέλα με φίλαγε με θέρμη.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά στο στόμα,ενω η κοπέλα με φιλούσε και σε λαιμό και σε αυτιά.Με είχε ατσαλώσει δυνατά και της αφαίρεσα τα εσώρουχα που φορούσε. Ξεκίνησε ένα τσιμπούκι αρκετά καλό,υγρό και σχετικά γρήγορου ρυθμού.Της είπα να περάσει και ένα χέρι τα δίδυμα αρχικώς αρνήθηκε αλλά κατόπιν άλλαξε γνώμη αφού το σκέφθηκε ξάπλωσε και προχώρησε στο καραμέλωμα το οποίο ήταν μέτριο προς κάλο Οσο με έγλυφε της χτυπούσα την πούτσα στο πρόσωπο.
Την γύρισα σε 69 και αρχισα να της δουλεύω το μουνάκι με την γλώσσα ενώ η κοπέλα μουγκριζε και την είχε καταβρει συνεχίζοντας να καταβροχθίζει το πέος.Της έβαλα δάχτυλο στον κώλο και συνέχισα να την γλύφω.Η Άννα ανταπέδιδε ευχάριστα.
Της είπα να περάσουμε στο σεξ,η Άννα πέρασε λάστιχο και καβάλησε. Στην στάση αυτή ανεβοκατέβαινε με μανία.Γενικά σε όλη την διάρκεια του σεξ κουνιόταν αυτή και συμμετείχε δυνατά σαν πορνοστάρ.Την ακινητοποίησα την έφερα κοντά μου και άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ ανταλλάσαμε γλωσσόφιλα.Συνέχισε να με γλύφει και σε λαιμο και αυτιά.Στην στάση αυτή όσο την γαμούσα της έβαλα και πάλι κωλοδάχτυλο προετοιμάζοντας την.
Η στάση του πρωκτικού είναι γενικά μία στάση την οποία δεν κάνω συχνά για διάφορους λόγους αλλά με αυτήν την κοπέλα μιας και ήταν αρκετά δεκτική αποφάσισα να την δοκιμάσω.Την έβαλα πισοκωλητό και της τον έβαλα στον σφιγκτήρα τον οποίο και παραβίασα με την τρίτη προσπάθεια.Η κοπέλα ήταν αρκετά δεκτική και τίμια.Μόλις άρχισα να την γαμάω πονούσε λίγο αλλά δεν διαμαρτυρηθηκε καθόλου.Στο τέλος της συνεύρεσης μου είπε ότι την ξεκώλιασα.
Η επόμενη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου εκεί την πήρα κανονικά απο το μουνί.Συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα όσο την γαμούσα.Η κοπέλα έδειχνε ότι το απολάμβανε και δεν προσποιούταν.
Για το φινάλε αφαίρεσα προφυλακτικό και την έβαλα να με γλύφει στα αρχίδια.Κατόπιν τον έπαιζα στο στόμα της ενώ αυτή τον έγλυφε.Στο τέλος όμως όταν ήμουν έτοιμος και της είπα να τα πάρει στο στόμα αυτή μου πέταξε ένα ΝΟ τραβήχτηκε παίζοντας τον πούτσο μου και όλα τα φλόκια κατέληξαν πάνω μου. Μου είπε ένα sorry. Mου έδωσε μωρομάντηλο να σκουπιστώ.Καβλαντίσαμε λιγάκι ακόμα και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι κορυφή σε υπηρεσίες,γαμιέται δυνατά σαν πορνοστάρ,συμμετέχει,δεν βιάζεται καθόλου,φιλάει,γλύφει,κάνει κώλο χωρίς να κλέβει. Αν ήξερα στο τέλος ότι δεν θα τα έπερνε στο στόμα θα το είχα χειριστεί αλλιώς.Αλλά μετά από όλα τα άλλα στα οποία ήταν απολύτως σωστή αυτό ήταν ένα πταίσμα.Προτείνεται ανεπιφύλακτα για καλές υπηρεσίες.
PS: Η συνεύρεση έλαβε χώρα στον υπόγειο οίκο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
πρωτα τον εβαλες κωλο και μετα μουνι;κωλο γιατι δεν παιρνεις συχνα;ΚαπέλοΚαπέλο
26 Μαρτίου, 2017
Μουνί-Κώλος-Μουνί ήταν η σειρά.
Κώλο δεν πολυπαίρνω γιατί γενικά αυτή η περιοχή δεν είναι και πολύ καθαρή και μπορείνα βγουν και περιτώματα. Είναι πολύ εύκολο επίσης να σπάσει το προφυλακτικό και στην καλύτερη να αρπάξεις εύκολα καμία ουρολοίμωξη απο τα βακτήρια που αναπτύσσονται στην περιοχή.Στην χειρότερη κανένα AIDS ή ηπατίτιδα μιας και οι τραυματισμοί στο πρωκτικό ε'ιναι συχνοι.
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις κανει το εμβολιο για ηπατητιδα Β;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3