Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα ειπα να το απολαυσω..Κατεβηκα Μεταξι γυρω στις 18.00 και με ανεση χρονου ειπα θα τα γυρισω ολα και μετα θα επιλεξω.
Πραγματι η τσαρκα κρατησε σχεδον 2 ωρες,με την ησυχια μου εκανα τις πιθανες επιλογες και το ξεσκαρταρισμα.Κοσμος σχετικα λιγος,ισως και λογω παραμονης 25ης Μαρτιου.
Περνωντας απο το Ιασωνος 10,το κατω αριστερα, εφαγα χοντρο πεσιμο απο πουτανα και τσατσα.Γενικα η Αλεξανδρα σαλοναρει επιθετικα αλλα τωρα κοντεψαν να με παρουν σηκωτο.Η Αλεξανδρα συνηθως δουλευει στον οροφο πανω.Ειναι γυρω στα 20κατι,Ρωσιδα,καπως χοντρουλα,γεματουλα καλυτερα να πουμε,αλλα οχι αντιαισθητικα,με βυζαρες και καλα πιασιματα,σφιχτο κωλο,κοντουλα,πολυ ομορφο προσωπο και ματια,ανοιχτοχρωμη.
Με το που βγηκε στο σαλονι αρχισε αμεσως τριψιματα και χουφτωματα.Επιανε πουτσο,αρχιδια ,πλησιαζε προσωπο απελπιστικα κοντα και φιλουσε γυρω γυρω,ενω εβαλε τον κωλο της στον πουστο και εκανε πως γαμιεταιΕμμμμολο αυτο ειναι βεβαια καπως επιτηδευμενο και υπερβολικο αλλα δεν παυει να σε καυλωνει..
-κατσε ρε,θα χυσω εδω στο σαλονι
-ε,θα πληρωσεις στο σαλονι,δεν πειραζει,ειπε η τσατσαMoney MouthMoney Mouth
-καλα,να κανω μια βολτα..
και να, να με τραβανε και να με σπρωχνουν,ηρεμα ρε κοριτσια,μαλλον θα ξαναρθω λεω μπας και με αφησουν.τελος παντων με τα πολλα ξεφυγα και συνεχισα τη βολτα.
Αφου το σκεφτηκα λιγο ξαναγυρισα αποφασισμενος.
Μπηκα και καθισα στον καναπε.
-Νατος!αναφωνησε η τσατσα
Βγηκε η Αλεξανδρα απο την κουζινα πηγαινοντας για δωματιο και επεσε παλι πανω μου και αρχισε τα χαμουρεματα.
-ρε μπελα που βρηκαμε με σενα ,θα με κανεις να χυσω γρηγορα.
-κατσε,παω σε δωματιο και ερχομαι.
-με την ησυχια σου.
εδωσα το δεκαρικο στην ευγενικη τσατσα και μπηκα στο πρωτο αριστερα.εμφανως καλυτερο απο το 2ο αριστερα.μεγαλο,αρκετα καθαρο,καλος φωτισμος,κρεβατι διπλο και στα πλαγια του ορθογωνιος καθρεπτης.Κατουρησα,πλυθηκα και περιμενα.
Με το διπλανο στη μεση του τοιχου χωριζονται με μια πορτα.καθως καθομουν ακουσα να εχει αναπτυχθει ενας διαλογος με τον τυπο που τη γαμαγε.Δεν διεκρινα καλα και μπηκα στον πειρασμο να στησω αυτιMoney Mouthσηκωθηκα ορθιος διπλα στην ενδιαμεση πορταMoney Mouth
-ακου αγορι μου,οταν ερχεσαι να γαμας εδω στα μπουρδελα δεν θα γαμας σαν ζωο,και μεις οι κοπελες εχουμε καρδια και πρεπει να μας σεβεσαι τον επεπλητε με τα πολυ καλα Ελληνικα της.δεν ακουσα καλα τι απαντησε αλλα πρεπει να εφυγε αχυστοςΜαλακίαΜαλακίαΜετα την ακουσα που μιλαγε εντονα στην τσατσα στα Ρωσικα,προφανως για τον μαλακα.
Τελος παντων,ηρθε και σε μενα με πολυ καλη διαθεση.με βρηκε καθιστο στο κρεβατι.δεν βιαζοταν καθολου.ηταν πολυ ομιλιτικη και ανετη.δεν ξερω αν καποιους τους ενοχλησει αυτο.ειπαμε για τα tatto μας(εχει ενα στο χερι 'only good can judge me') ενω χαζογελουσε.
-εχεις πιει τιποταΧμμμ;
-πινω πουτσεςΕμμμμ
-μαλιστα,ποσες περιπου;
-βγαζω 100-150 ευρω την ημερα,απο το πρωι ως το βραδυ.
ξερεις οτι υπαρχουν εξω σερβιτορες που παιρνουν 20 ευρω,ετσι;
-ναι,δεν ειναι αυτο για μενα...
Αρχισε να με γλυφει σε ολο τον κορμο,να πλησιαζει επικινδυνα για φιλια,ενω επαιζε με την πουτσα μου.Να πω παλι οτι οσο πιο καθαρος κ περιποιημενος εισαι τοσο καλυτερες υπηρεσιες παιρνειςΓερο-μύστης
Αρχισε να με τσιμπουκωνει χωρις χερι.επειδη ειναι λιγο νευροσπαστο γενικοτερα εκανε και λιγο αγαρμπο τσιμπουκι.κουνουσε το κεφαλι αριστερα-δεξια και εβρισκε δοντι.της επιασα τα μαλλια με τα χερια,τα εκανα κοτσιδα και την διορθωσα.της πιεζα το κεφαλι για να βρω αμυγδαλες,ακαρπη προσπαθεια ,αλλα εμφανως καλυτερο τσιμπουκι.ταυτοχρονα χουφτωνα τις βυζαρες της.
-Για γυρνα λιγο στα 4 να σε γαμησω ρε Αλεξανδρα..
εβγαλε το στριγκακι της,εβαλε λιγο λιπαντικο και πηρε καλη σταση.Της τον καρφωσα μονος στο μουνι.της ανοιξα τα κωλομερια για να βλεπω την κωλοτρυπιδα της.Την γαμαγα και αυτη κουνουσε με δυναμη τον κωλο της προς τα μενα.Γαμιοταν πολυ καλα.Την γραπωσα ομως απο τα καπουλια για να την γαμαω ακινητηΓερο-μύστης
-με σταματας,ε;
-ναι,θελω να μην κουνιεσαι.
καθως τη γαμουσα ηρθε μηνυμα στο κινητο μου.για ηχο μηνυματος εχω ολοκληρο τραγουδι.με το που το ακουσε γαμιοταν στο ρυθμο του τραγουδιου.
μου αρεσει να γαμιεμαι με μουσικη.
μετα απο λιγο της ειπα να ξαπλωσει.Ξαπλωσε με τα ποδια φουλ ανοιχτα.της τον φυτεψα παλι στην μουναρα κ συνεχισα να της την γαμαω.εγλυφε το στηθος μου και με ειχε αγκαλιασει σφιχτα.
Λιγο πριν χυσω απο αδεξιο χειρισμο μου βγηκε η πουτσα μου εξωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-Χωστον παλι μεσα!φωναξε
τον ξαναεβαλα και αρχισα να χυνω με δυναμη στο μουνι της.την πιστονιαζα μεχρι να στραγγιξω.επαιρνε τα χυσια υπομονετικα.αφου αδειασα και αραξα λιγο στο μουνι της τραβηχτηκα.σηκωθηκα να πλυθω.
-'την αλλη φορα να βαλεις μουσικη να ακουμε συνεχεια στο δωματιο' ειπε
-μαλιστα κυρια..
βγηκα στο σαλονι αδειος και ευδιαθετος.εκανε καλο after sale service.
-καλα γαμιεσαι,αν εχεις μυαλο και δεν στα φαει κανας μαγκας..
-αντρες μονο εδω μεσα.εξω βγαινω μονο με τις φιλες μου.
-και τα λεφτα που μαζευεις;
-Εχω μια τεραστια νουλαπα με ρουχα και παπουτσια,ξερεις.
-οι αντρες δεν νοιαζονται για αυτα της ειπα.
-σκεφτομαι μονο οταν φτασω 60 χρονων,θα λεω στον εαυτο μου με ποσες χιλιαδες αντρες πηγα..
-εχει μια γιαγια εδω στο Ιασωνος 30 που ειναι 60-65 και ακομη γαμιεταιMoney Mouth,κοιτα μην καταληξεις ετσι..
-μετα απο 2-3 χρονια θελω να βρω καποιον.εσυ θες να παντρευτεις;
εκεινη την ωρα μπηκε ενας Πακι.το καθηκον την καλουσεMoney Mouth
Καθως πλησιαζε τον Πακι της εριξα 2-3 στα κωλομερια φευγοντας..-τα λεμε,αντε γεια..
Η Αλεξανδρα ειναι μια ιδιαιτερα επικοινωνιακη κοπελα,καπως υπερβολικα ισως,τωρα αυτο δεν με χαλασε, συμμετειχα κιολας,οποτε πηρα πολυ καλες υπηρεσιες.Εμφανισιακα πιστευω αν γυμναζοταν θα γινοταν πολυ ωραια,τωρα ειναι φουλ καυλωτικη και μου ανακουφισε επιτυχως τα αρχιδια.θα ξαναπερναγα ανετα.ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
παντρεψου τυπε αυτο το μουνι αν γουστάρεις!ΓλώσσαΜατάκι
A
ARIS1977
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε εχω αρχισει να το σκεφτομαι σοβαραMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
26 Μαρτίου, 2017
Μπράβο σου που πέρασες καλά,αλλά από μένα αυτή και η φίλη της η Νικόλ έχουνε φάει οριστικά άκυρο,εντελώς απρόκλητα μου φέρθηκαν αγενώς!Κρίμα,γιατί με τη Νικόλ πέρναγα καλά...
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατι συναγωνιστη,τι εγινε;Καπέλο
27 Μαρτίου, 2017
Έκανε πρόταση γάμου η κοπέλα αν κατάλαβα καλά? Μεγάλο χαμόγελοΈρωτας
P
podolagnos_1985
28 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πρεπει να εξεταζει τις πιθανες επιλογες τηςΕμμμμ
01 Απριλίου, 2017
ψυχογράφημα... Προσκύνημα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7