Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα στις 11:30 το βράδυ στην Λιοσίων να βρω κάτι καλό να ξεδώσω τις καύλες μου και έκανα μια μίνι βόλτα στην περιοχή...
Στο μπουρδέλο της Χωματιανού το ισόγειο που σε λίγο θα έκλεινε, ήταν ένα τούμπανο με λαχανί εσώρουχα που την έλεγαν Ελένη με στητές βυζάρες που τριβόταν πάνω μου για να περάσω μαζί της. Όμως κάτι μου έλεγε όλο αυτό είναι προσποιητό και δεν πέρασα...
Άφησα για το τέλος το εν λόγω μπουρδέλο και όταν μπήκα στο σαλόνι, φώναζε η τσατσά μία μία τις κοπέλες να σαλονάρουν και ήταν αρκετές και για όλα τα γούστα...Διάλεξα την δεύτερη κοπέλα που είδα και τελικά ήταν εξαιρετική η επιλογή μου...
20 ευρώ το αντίτιμο με πετσετούλα και μπάνιο για φρεσκάρισμα αν θέλει κάποιος πελάτης. Εγώ έκανα ένα ντουζάκι με την ησυχία μου και μετά ήρθε μέσα η γλυκιά κοπελίτσα από την Μολδαβία...
Η Ρεβέκκα δεν μιλάει Ελληνικά γιατί είναι λίγο καιρό στην χώρα. Μιλάει Αγγλικά και Ρώσικα. Η συνεννόηση μαζί της έγινε στα Ρώσικα μιας και κάτι λίγα γνωρίζω. Η κοπέλα φορούσε άσπρα εσώρουχα, είναι γύρω στα 23, έχει ξανθά μαλλιά, στητά 2αρια βυζιά, ύψος 1,65 και κανονικό σωματότυπο. Δεν είναι μουνάρα στην εμφάνιση, αλλά το πρόσωπο της είχε κάτι που με έκανε να περάσω...
Όταν μπήκε στο δωμάτιο ήμουν όρθιος, αυτή έβγαλε τα εσώρουχα και με ρώτησε αν θέλω να την φιλήσω. Φυσικά απάντησα ναι και έβγαλε το κόκκινο κραγιόν που φορούσε για να μην μου αφήσει σημάδια. Την έφερα κοντά μου και ξεκινήσαμε έντονα γλωσσόφιλα στα όρθια για αρκετή ώρα χωρίς βιασύνες. Έδειχνε ότι γούσταρε την φάση και εγώ μια της έδινα γλωσσόφιλα και μια έγλυφα τα βυζιά της και έτριβα τον καυλωμένο πούτσο μου πάνω στο μουνί της. Μετά ξάπλωσα και ήρθε πάνω μου συνεχίζοντας να με φιλάει με άνεση χρόνου και εγώ να τρίβω τον πούτσο μου στο μουνί της κουνώντας λίγο την λεκάνη της. Ύστερα με ρωτάει πως θέλουμε να συνεχίσουμε και της λέω να μου πάρει πίπα. Σκούπισε τον πούτσο μου με μωρομάντηλο και ξεκίνησε να τον παίρνει στο στόμα της ακάποτα. Την γύρισα εγώ σε 69 και της έγλυφα το υπέροχο μουνάκι της και αυτή μου έκανε πίπα. Η πίπα της δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό, αλλά είχε διάρκεια και δεν με χάλασε καθόλου. Την σταμάτησα να μου βάλει προφυλακτικό γιατί ήθελα πολύ να την γαμήσω με πάθος. Πρώτη στάση από πάνω μου, όπου είχε κολλήσει πάνω μου και δίναμε παθιασμένα γλωσσόφιλα λες και είμασταν ερωτευμένοι. Μια τέτοια εντύπωση μου έδωσε το κορίτσι. Έγλυφα τα βυζιά της, δίναμε γλωσσόφιλα και ο πούτσος μου έμπαινε βαθιά μέσα της σε χαλαρούς ρυθμούς. Μετά αλλάξαμε στάση και ήρθα από πάνω της με δική μου πρωτοβουλία και την γαμούσα δυνατά έχοντας τα πόδια της πάνω στους ώμους μου και αυτή έβγαζε κραυγούλες ηδονής κοιτάζοντας με στα μάτια. Σε εκείνη την φάση άκουσα την τσατσά να φωνάζει την κοπέλα γιατί όντως η ώρα είχε περάσει. Η κοπέλα δεν αγχώθηκε και συνέχισε να με ικανοποιεί χωρίς βιασύνες. Εγώ συνέχισα σε αυτή την στάση, αλλά έφερα το πρόσωπο μου κοντά της γαμώντας την αργά και συνεχίζαμε να φιλιόμαστε και να μου δαγκώνει απαλά τα χείλη μου. Μετά από λίγο έχυσα έντονα μέσα της και έμεινα για λίγο πάνω της δίνοντας της τα τελευταία φιλάκια του αποχαιρετισμού...
Θα έβαζα μεγαλύτερη βαθμολογία αλλά δεν το επιτρέπει το σύστημα. Εξαιρετική συνεύρεση με μια γλυκιά και ευγενική κοπέλα που κάνει ότι της πεις και με το παραπάνω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρεβέκκα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, professorx

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2017
Καλό ακούγεται. Μπράβο για την κριτική σου, στο θέμα του χρόνου πιέζουν, χτυπάνε πόρτες κτλ;
27 Μαρτίου, 2017
Εγώ ήμουν μέσα πάνω από 15 λεπτά και γι'αυτο χτύπησε την πόρτα. Είναι λογικό νομίζω και η κοπέλα ήταν πολύ χαλαρή χωρίς βιασύνες.
T
Trf.Sound
27 Μαρτίου, 2017
Ευχαριστώ για την απαντηση μαν
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3