Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ειχα ξαναδει τη Γιαννα και ηθελα να βολεψει το προγραμμα. Αυτο εγινε την Πεμπτη!
Η κοπελα ειναι ψηλη, μιλφ, με λιγο πλαδαρο σωμα και ωραια ποδια! Φοραγε μποτακια αλλα ζητησα γοβες, τις οποιες κι εβαλε, ειδα οτι εχει ντουλαπα με ποικιλια.
Μπηκε μεσα και με ρωτησε τι θελω. Της εξηγησα κι αρχισαμε με ποδολαγνεια. Εχει αρκετες φλεβες στα ποδια και οι γαμπες ειναι καλοσχηματισμενες. Τα εγλυψα καλα καλα, ηταν ατριχα. Επαιρνε απιστευτες ποζες, εκανε βαθυ καθισμα κι επιανε το κεφαλι μου και το καρφωνε εκει που εβλεπε οτι μου αρεσει να γλυφω, γενικα περασαμε αρκετη ωρα με ποδολαγνεια στην οποια ηταν εξαιρετικη η συμμετοχη της και οι γαμπες της πολυ σφιχτες!
Μετα μου εβαλε δυχτυλο. Ζητησα γλυψιμο στην περιοχη και το εκανε πολυ καλα, χωρις να παραλειψει τιποτα!!! Μετα μου ειπε: Ελα να σε γαμησω. Επεσα στα 4 στο πατωμα και περιμενα τη γαμια μου οσο εβαζε κρεμα. Ειχα γυρισει προς τον καθρεφτη και την ειδα που ηρθε απο πισω μου. Με καρφωσε κι αρχισε να κουνιεται ωραια. Με σφαλιαριζε, με χαιδευε, μου μιλαγε. Επαιζα την πουτσα μου σαν τρελος. Σηκωσα την πλατη μου και κολλησα πανω της, συνεχιζε να σπρωχνει ενω ενιωθα τα βυζια της πανω μου. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι οπου με πηρε στα ισια. Εμπαινε δυνατα, ενιωθα το στραπ βαθια μεσα μου. Εχυσα.
Λιγη κουβεντουλα και χαιρετισμος.
Πολυ καλη η κοπελα, εξαιρετικη ποδολαγνεια!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού