Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565024
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οι φωτογραφιες της κοπελας δεν ηταν και τοσο διαφωτιστικες, αλλα διαβασα καπου οτι ενας συναγωνιστης την ειδε για ωραια. Ειδα και τη φωτογραφηση με κινητο εκεινη την ημερα κι εφυγα καρφωτος, εχοντας στο μυαλο μου οτι αν δεν ειναι οπως περιμενω υπαρχουν εναλλακτικες στη γειτονια.
Το παρκιν ηταν σχετικα ευκολο, αν και το στουντιο διαθετει παρκιν στο επομενο τετραγωνο. Περασα το διπορτο και ηρθε η υπηρεσια. Η αλλη κοπελα της βαρδιας, η Κειτυ, ηταν σε δωματιο. Την γνωριζω, οποτε ηθελα να δω μονο την Κιρα. Βγηκε στο σαλονι ορεξατη. Ψηλη, χαμογελαστη, με ωραιο προσωπο, βυζαρες, σφιχτο σωμα (οπως αποδειχθηκε μετα) αν και λεει εχει παρατησει το γυμναστηριο εδω και ενα μηνα. Η υπηρεσια ειπε τα προγραμματα, πουθενα το αυταρχικο. Ειπα να φυγω, αλλα τελικα ρωτησα αν το προσφερει η κοπελα. Βεβαιως! Μου λεει. Τη ρωτησα, γιατι δεν το ανεφερες; Δεν ειπε κατι. Σκεφτηκα μεσα μου, κυριως μια δουλεια εχει να κανει: Να παρουσιαζει τις κοπελες! Αν δεν κανει κι αυτο... Τελοσπαντων, περασα λοιπον προς τα πανω...
Το μωρακι ηρθε πριν τελειωσω το μπανιο μου. Μιλαει αγγλικα και ειχε πολυ καλη διαθεση! Μιλαει λιγο δυνατα και ειναι πολυ θετικη. Οταν μπηκε διαλεξαμε δονητη και μετα αρχισαμε με ποδολαγνεια... Νο 39, με φλεβες, σφιχτες γαμπες και κωλος. Της ειπα οτι θελω να γλυψω τις ποδαρες και μου ειπε οτι μπορω να γλυψω οτι θελω... Γενικα σε ολη τη συνευρεση ηταν πολυ δεχτικη!! Εχωσα τη μουρη μου στην κωλαρα της κι εγλυφα. Μετα της ειπα να μου βαλει δαχτυλο. Ειχε νυχια, αλλα εβαλε καποτα και το εκανε πολυ καλα, χωρις να με ενοχλησει κατι. Ταυτοχρονα μουλιασε τα παπαρια... Εγλυψε την περιοχη πολυ καλα!! Καναμε 2-3 αλλαγες με οσο με εγλυφε. Μετα εβαλε το στραπ και μπηκε στα ισια. Μπηκε πολυ ωραια και πηδαγε καλα αλλα δεν με φιλαγε στο στομα οπως με πηδαγε, κατι που ειχαμε συζητησει απο πριν οτι θα κανει, ενω φιλακια ειχαν παιξει πιο πριν. Δεν ξερω αν ειναι επειδη το ξεχασε ή δεν την βολευε. Δεν μιλαγε εκεινη την ωρα, ηταν απο πανω και με εσπρωχνε, στην αρχη κραταγε το στραπ, μετα εγω της πηρα το χερι κι επεσε πανω μου. Υστερα παλι ανασηκωθηκε κι επιανα τις βυζαρες οσο με πηδαγε. Δεν αντεξα πολυ κι εχυσα στην πρωτη σταση...
Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε.
Θα την ξαναδω φυσικα! Μουναρα με αριστες υπηρεσιες!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κίρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού