Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στη Μαρια, μια γυναικα εντελως εκτος των γουστων μου, ηθελα απλως να γαμησω μια σαπια για τα γουστα μου
ιεροδουλη. Η Μαρια ειναι μια σαρανταρα ιεροδουλη με ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους, το προσωπο της ειναι καπως πρησμενο
εχει αρκετα παραπανισια κιλα σε ολο το σωμα. Ηλθε στο δωματιο και μου επιασε λιγο την κουβεντα, τα ελληνικα της παρα πολυ καλα.
Εχει μεγαλες 3αρες βυζαρες τις οποιοι τις αξιοποιει κανοντας ενα ωραιο ισπανικο βυζογαμησι, κατι ηξερα που δεν της τα εγλειψα,
πιο πριν ηταν πουτσα αλλου συναγωνιστη εκει μεσα. Μου εβαλε καποτα και εκανε μια ωραια πιπα με deepthroat χωρις περσαμα απο μπαλες.
Την ανεβασα απο πανω οπου με τις πατουσες στο στρωμα εκανε βαθια καθισματα πανω στο καβλι μου, ωραια αισθηση να βλεπω την ξεχειλωμενη
μουνα της να αγκαλιαζει το πουτσο μου. Την εβαλα απο κατω της εχωσα βαθια και την γαμουσα δυνατα, ανοιγει τα ποδια και γουσταρει να τον
παιρνει ολο μεσα οσο πιο βαθια γινεται.. εσπρωχνα εσπρωχνα αλλα πατο δεν επιανα, αυτη με ειχε σφιξει στην αγκαλια της και αγκομαχουσε.
Το μουνι εκανε πλατσ πλουτς και τα χυσια εκτιναχτηκαν μεσα στην καποτα.

Συμπερασματικα η Μαρια ειναι μια κατω του μετριου ιεροδουλη αλλα γουσταρει δυνατο γαμησι δεν κλεβει και σιγουρα θα περασει καλα
καποιος μαζι της αν δεχτει καποιες εκπτωσεις στην εμφανιση της. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.280
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού