Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 15779
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την λιζα συναντήθηκα πρόσφατα έπειτα από εύκολη συνεννόηση με το γραφείο,ήρθε στην ώρα της ντυμένη σέξι και κομψά με το χαμόγελο στα χείλη και με ανεβασμένη διάθεση πράγμα το οποίο έσπασε τον όποιο πάγο υπήρχε εκείνη την στιγμή αλλά ζήτησε πρώτα τα λεφτά,αυτή η κίνηση απ την μεριά της δεν μου άρεσε πολύ αλλά της τα έδωσα μη θέλοντας να δημιουργήσω κάποιο πρόβλημα.Η εμφάνιση της ειναι αρκετά καλη,εχει φτιαγμενα χειλη τα οποια εχουν ωραια αισθηση στα γλωσσοφιλα,με μόνη παραφωνια ότι έχει λιγο πλαδαρο σωμα το οποιο αν δεν το προσεξει θα παρει την κατιουσα.
Στην συνέχεια ξεκινήσαμε το παιχνίδι με γλωσσοφιλα αγκαλιές και γλυψιματα,πολύ παθιασμένη συμμετοχή απ την μεριά της λιζας,με εσφιγγε στην αγκαλιά της λες και ήμουν με την κοπέλα μου.Το στοματικό της ήταν καλούτσικο όχι κάτι το τρελό,ψιλοεβαζε δόντι άλλα έκανε φιλότιμες προσπάθειες για ντιπ και έγλυφε καλά τα μπαλάκια.Επισης κάναμε και στάση 69 όπου ήταν πεντακάθαρη από πίσω και είχε υγρανθεί
Στο σεξ δομιμασαμε μια και μοναδική στάση το ιεραποστολικο όπου μετά από 5-10 λεπτά έντονου σεξ με την λιζα να βγάζει διακριτικά επιφωνήματα κ να με έχει αγκαλιάσει σφιχτά γλωσσοφιλιαζοντας με τελείωσα μέσα της με μεγάλη ένταση
Ακολούθησε μπανακι κ απ τους δυο μας συζήτηση για διάφορα θέματα με την λιζα να της αρέσει να κάνει χιούμορ, δυνατό επαγγελματικο μασάζ και μετά απο κανένα 10λεπτο αποχώρεισε μιας και είχε τελειωσει ο χρόνος
Συμπερασματικα η λιζα είναι μια εμφανίσιμη κοπέλα η οποία προσαρμοζεται ανάλογα με τα θέλω του πελατη,έχει διάθεση και χιουμορ ειναι ευγενική και νιώθεις ότι βρίσκεσαι με την κοπέλα σου όταν κάνεις σεξ μαζί της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Bartender 74, LanciaRallye037 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού