Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα με σκοπό την Άννα.
Σαλοναρισε και δεν φανηκε με μεγάλη διάθεση.
Αν και με προβλημάτισε δεν έκανα πίσω...
Έκανα μπανακι και περίμενα
Αν και υποτίθεται θα ερχόταν άμεσα ήρθε με 20 λεπτά καθυστέρηση...πιθανότατα ιχε κι άλλο πελάτη πριν.
Επειδή μετά το μπάνιο κρυωνα και αυτη καθυστερούσε φορεσα την μπλούζα μου και το σλιπ και κάθισα στο καθιστικό να περίμενω.
Μολις μπήκε και με είδε έτσι χωρίς άλλη κουβέντα ε ρώτησε άν εκανα μπάνιο
Αν και μοσχομιριζα και φαινοταν απο νερα...πετσετες...παντόφλες και βρεγμενα μαλλιά με χάλασε γιατί ρώταγε περίεργα
Η αύρα είχε χαθεί

Παρόλα αυτά είπα...προχωρά με θετική διάθεση.
Ξεκινήσαμε προκαταρκτικά σχετικά καλά αλλά όχι να τρελαίνομαι.Σχετικά γρήγορα φόρεσε το6σκούφο και προχώρησε σε πίπα με καραμελωμα...στα πλυμενα αλλά και φρεσκοξυρισμενα μπαλάκια.Πανω στην καυλα αν και ειχα παρει απλό πρόγραμμα ζήτησα να βλέπω το μουνάκι της
Μου γυρισε να βλέπω μα μετα απο λίγο οταν φτιαγμενος φιλαγα τα μπουτια της πηγα να φιλησω το γατακι...τραβήχτηκε και είπε ότι δεν συμπεριλαμβανετε στο συγκεκριμένο πρόγραμμα
Ένταξη ετσι ναι...μα εκεινη την ώρα σε χαλάει...εξάλλου διακριτικά πήγα και στιγμιαια
Θεωρώ αντιδεοντολογική την σταση της
Χαρακτηριστικά γύρισε και είπε να της το γαμησω αντι να το φιλήσω αλλά έτσι έκοψε την πίπα στην...μεση.
Οπότε πήδηξα σε 2 στάσεις και είπα ότι πέταξα το 50αρικο μιας και με 10 ευρω στο μετάξι...μια απο τα ιδια θα ήταν
Δεν...ξαναχει Αννα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα Ρουμάνα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
105
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, Γιώργος Ξύδης, Λουκουμάς

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2017
Φιλέ μου σε ποια αναφέρεσαι?? Στην Άννα την Ρουμάνα ή στην Άννα την Σέρβα ??? Ευχαριστούμε για την κριτική.!
24 Μαρτίου, 2017
βάλτης 3 στο service, όχι 6
15 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στη Ρουμανα.Με απογοητευσε φιλε...
16 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4