Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 137729
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη στο ελαιοτριβείο μετα τη δουλειά με την καυλα σε επικίνδυνα επίπεδα! Ο στόχος αυτή τη φοράηταν η Σοφία. Με υποδέχθηκε η ευγενέστατη κ. Βίκυ και με πέρασε σε ενα δωμάτιο ώστε να ετοιμαστώ για την παρέλαση των κορασίδων! Πρώτη πρώτη η Σοφια μες την καυλα! Με μίνι φόρεμα και τα τακούνια που αναδεικνύουν τα πόδια της! Το κατω κεφάλι μίλησε και όρθωσε το αναστημα του. Η επιλογή ήταν μονόδρομος άλλωστε η Σοφια ήταν η επόμενη στη λίστα μου... Κανω το ντουζακι μου και η κοπέλα ερχεται μες τη γλυκα και το χαμόγελο να ξεκινήσουμε το μασαζακι! Αντί για μασαζακι ομως καταλήξαμε με ένα μυστήριο τρόπο αυτή να παίζει με το τουμπανιασμένο μου εργαλείο και γω να χουφτώνω σαν τρελος την κωλαρα της και να τη φιλάω. Η Σοφια λοιπόν αποφάσισε να κατεβει και πιο χαμηλά... Με κοιτούσε με ναζι και καυλα οσο ήταν στα γόνατα και άρχισε να μου γλύφει το εργαλείο και ξαφνικά εκει που απολαμβανω το θέαμα το κατάπιε όλο και μενω μαλακας! Καυλωσα σαν τρελος και της γαμησα το στόμα αλλα κρατήθηκα και δεν τελείωσα. Την έστησα στο μασαζοκρεβατο με θέα την κωλαρα και μπήκα μέσα της πριν προλάβει καν να κατεβάσει το στριγκακι της. Με το που πιάνω μουνακι και βλεπω οτι είχε γίνει μούσκεμα μάγκες λεω εδω ειμαστε... Εκει άρχισε το ξεμουνιασμα ενώ έπαιζα με την κλειτορίδα της. Συμμετοχή πολυ αληθοφανής τόσο που πίστεψα στο τέλος οτι ίσως φτιάχτηκε η καυλαρα. Τελειωσα έτσι γιατι γούσταρα πολυ την κωλαρα της. Με σκούπισε και αφού χαμουρευτήκαμε λιγο ακόμα (της αρέσουν τα χάδια) μου έκανε ενα ωραίο δυνατό μασαζακι και έκλεισε ωραία η συνεδρια μας! Αν θα την ξανασυντουσα; θα το κανω σύντομα όπως και άλλες κοπέλες απο το μαγαζί που έχουν τσεκαριστεί! Αυτα απο μένα συναγωνιστές ... Καλα γαμησια σε όλους
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σοφία
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού