Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η καύλες βαρούσαν κόκκινο κι η επιθυμία σοδομισμού και λίγο παρακμής επίσης..... Έτσι λοιπόν άδραξα την ευκαιρία της πρωινής εξόδου για δουλειές στα πέριξ του κέντρου....Κουλ

Ύστερα από μίνι τσάρκα στην πρωινή βάρδια του μαγευτικού Μεταξιού (το επίπεδο, πολύ μετριο Χμμμ;), κατέληξα στον εν λόγω οίκο.
Λίγο πολύ γνωστή η Μαρία (φυλακόβια), σχετικά κοντή με ωραίο κορμί πρόσωπο αδιάφορο πρός το σκυλίσιο.
Προσφέρει φούλ πρόγραμμα γι'αυτό και προτιμήθηκε.
Στα διαδικαστικά τώρα, τυπική είσοδος στο δωμάτιο, γδύθηκε, ανέβηκε στο κρεββάτι κι έκανε διατάσεις Σπασίκλας
Εγώ την περίμενα γυμνός (με τις κάλτσες) με το καυλί ημικαυλωμένο,τρομπόνι σχετικά καλό ρουφηχτό και στήσιμο στα 4 για προθέρμανση...
Μετά από μερικές ψωλιές κι αφού είχα γίνει πέτρα για τα καλά, ζήτησα είσοδο στην πίσω πόρτα η οποία είναι πολύ-καλό-δουλεμένη...!!!
Είσοδος σχετικά εύκολη με ευχάριστη αίσθηση,γαμήσι με κράτημα από τα κωλομέρια με την Μαρία να κοιτά αδιάφορα τον καθρέφτη της "σουίτας".
Το τέλος ήρθε με εμένα να έχω γραπώσει τα κωλομέρια της και να καταθέτω και τις τελευταίες σταγόνες "λευκού πυρός" στο σουφρίδι της.

Εμπειρία γενικά ουδέτερη , τυπικό Μεταξένιο άδειασμα χωρίς πολλές προσδοκίες.


ΥΓ: -Ας πείς κάποιος στην σάπια τσατσά πώς αλλάζουν και κανένα σεντόνι πού και πού Θυμός
-Μαρία φτιάξε και κανένα δόντια κορίτσι μου, ειλικρινά δεν θα περνούσα εάν έβλεπα πώς σου λείπουν τα μισά μπροστινά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Kavlarxis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.267
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, mauros gatos(1) και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2017
Βρε τον kavlarxis που γουστάρει και bdsm Μεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημα
P
podolagnos_1985
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1