Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51934
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα την προηγούμενη εβδομαδα στο νέο μαγαζί μετά απο τηλέφωνο που προηγήθηκε. Λίγο δύσκολο το μέρος, δύσκολο το parking, ανηφόρα περπατάς, αλλά μόλις μπείς στο μαγαζί τα ξεχνάς όλα αυτά και σου δημιουργεί την αίσθηση ότι μπήκες σε ένα ιδιαίτερο χώρο αισθήσεων. Σε αυτό βοηθάει και τα πολυάριθμα κορίτσια που είναι στην διάθεση του πελάτη να επιλέξει. Πρέπει να είδα 6-9 κοπέλες δεν θυμάμαι ακριβώς. Κοπέλες για όλα τα γούστα, απο σχιστομάτα μέχρι έκφυλη ξανθιά ελληνίδα (βιβή), απο χοντρές μέχρι αδύνατες, απο νεαρές (μυρτώ) μέχρι γριές Ναι!!. Εντάξει στο σαλόνι μόνο μία ξεχωρίζει και αυτή ήταν η Ολγα με ένα δειλό συγκρατημένο ύφος, ευγενικό και ώριμο όμορφο ξανθούλι πρόσωπο και αδύνατο κορμί, περδικόστηθη, μια σαραντάρα λουκόυμι Έρωτας. Εννοείται ότι την επέλεξα και με οδήγησε στο δωμάτιο. Εκανα μπανάκι και ξάπλωσα και την περίμενα για να ξεκινήσει το πρόγραμμα. Ηρθε, χαμογελαστή, και ξεκινησε ένα μασάζ παρα πολύ καλό. Μέσα σε 35 λεπτά περίπου από τις πατούσες μέχρι το κεφάλι μου, έτριξε, πίεσε, ζούμπηξε κάθε πόντα απο το κορμί μου, και επέμενε ιδιαίτερα στην πλάτη μου, όπου λόγω δουλειάς, έχω πάντα πιασμένους μύς. Αριστη η Ολγα σε αυτό το κομμάτι. Το μασάζ το κατέχει πάρα πολύ καλά. Πέρασε στο δεύτερο μέρος του προγράμματος με το μασάζ που σου προκαλέι ανατριχίλα σε όλο το κορμί, ξέρετε τι εννοώ, και με χαδάκια και φιλάκια στο λαιμό. Αφου με έφτιαξε έτσι, τέλεια αίσθηση μιλάμε, με γύρισε και όταν είδε ότι είχα γίνει τουρμπο, γέλασε και μου φόρεσε απαλά προφυλακτικό. Επιτέλους μία κοπέλα που σέβεται τον εαυτό της και δεν γλύφει ότι βρει μπροστά της. Αυτό με καθυσήχασε και χαλάρωσα να απόλαυσω την πίπα της. Αργή και βασανιστική, με σωστό χάδι στα μπαλάκια και πρόστυχες ματιές. Την παρότρυνα να συνεχίσουμε (γιατί ήδη ήμουν έτοιμος για εκτόξευση). Εγω ακίνητος τελείως ανέβηκε στο μασαζοκρέβατο και έχωσε προσεκτκά τον πούτσα μου στο μουνί της και καρφώθηκε επάνω μου. Εμεινα μαλάκας με όλη την γλύκα και την κάβλα της φάσης. Την άφησα να έχει πλήρως αυτή τον έλεγχο όλης της κίνησης και με έστειλε αδιάβαστο μέσα σε 3-5 λεπτά το πολύ. Απο τα καλύτερα ραντεβού που έχω κάνει σε μασατζίδικο.
Η κοπέλα βγάζει μια ιδιαίτερη θέρμη, μια ραφιναρισμένη κομψότητα και θηλυκότητα, και εάν χαλαρώσεις μαζί της θα περάσεις πολύ καλά. Τουλάχιστον έτσι έγινε με εμένα. Στα συν της ότι είναι πολύ καθαρή και προσέχει και δεν κάνει επικίνδυνα πράγματα γεγονός που την βάζει στην κορυφή των προτιμήσεων μου Έρωτας.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, TheGreat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού