Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν κλεισει η απογευματινη βαρδια,πηγα καρφωτος στο Αγιου Πετρου 7.Ειχα διαβασει μολις χθες τα ασχημα νεα οτι σταματησε η Μαιρη αλλα παρ ολα αυτα πηγα για επιτοπια ερευνα.Με προυπαντησε η υπηρεσια και σχεδον αμεσως βγηκε να παρουσιαστει η Εβελινα.Σιλικονε ασχημα καμωμενα βυζια,πολυ μακρια για το γουστο μου.Ειναι και υποκειμενικα αυτα.Ρωτησα πως και δεν ειναι η Μαιρη που ειναι συνηθως απογευμα και μου απαντησε η υπηρεσια -Ερωτας. -Μαλιστα.Παντρευεται δηλαδη; -Ναι. Με καληνυχτησε και αποχωρησα απογοητευμενος.Ο οικος αδειος,ουτε ενα δωματιο γεματο και το σαλονι αναμονης αδειο.Που ο καιρος που γινοταν χαμος για τη Μαιρη.Το αξιζε ομως.Απο τις περιπτωσεις που εκανες ερωτα.Εχω αφησει και κριτικη παλιοτερα.Ξερω απ οτι μου ειχε πει η Μαιρη οτι δουλευε και σε ξενοδοχεια επιλεκτικα με ραντεβου.Αν προκειται περι αυτου,ας ενημερωσει καποιος.Η αν δουλευει καπου αλλου.Αν βεβαια ισχυει οτι σταματησε οριστικα,ειναι αλλο θεμα.

Κολωνου 45
Αμεσως μετα κατευθυνθηκα στο Μεταξουργειο.Στο Κολωνου 45 αριστερα,στο βαθος ευθεια,ηταν μια ψηλη,με πιασιματα και 3,5ρια βυζια,με ωραιο μονοκοματο ανατολικοευρωπαικο σωμα,πιασιματα με λιγη κοιλιτσα,κοντο μαλλι και μετριο προσωπο.Δε το σκεφτηκα και πολυ,εδωσα τα 10 ευρω και περασα αφου προηγουμενως συνεννοηθηκα με την υπηρεσια για το αν κανει τελειωτικο στο στηθος η κοπελα.Το δωματιο καθαρο,οπως και ολος ο οικος,χωρις ομως καθρεφτη,τα βασικα,νηπτηρας,καλογερος.Φωτισμος ημιφως σε ανεκτα επιπεδα.Οχι σκοταδια,βλεπεις.Συντομα ηρθε και η κοπελα,Βικυ αν ακουσα καλα.Αμεσως πηγε και στρωθηκε στο κρεβατι αλλα εγω οντας ορθιος της εφερα κοντα μου για προκαταρκτικα.Ανταποκριθηκε καλα και για ωρα οπου χορτασα να χουφτωνω τη σωματαρα της.Ταυτοχρονα αυτη μου επιανε το πεος και τους ορχεις.Μολις ομως πηγα στα βυζια της και εγλειφα,τσινισε λιγο.Προφυλακτικο για τη πιπα αν και απ οτι καταλαβα κανει και χωρις.Στην αρχη ορθιος εγω για ωρα και κατοπιν ξαπλωσα και της ειπα να ερθει διπλα μου και να συνεχισει,κατι που εκανε αδιαμαρτυρητα.Εκει την ειχα παλι για ωρα βλεποντας την επι το εργο και χουφτωνοντας τις βυζαρες και τον κωλο της.Μολις ομως της επιασα το κεφαλι αμεσως αντεδρασε και μου ειπε σχεδον με αγανακτηση οτι δε της αρεσει.Μετα απο λιγη ωρα σηκωθηκα ορθιος και αφου αφαιρεσα το προφυλακτικο,της ειπα να τον παρει αναμεσα στις βυζαρες για ισπανικο.Το εκανε και τελειωσα στα βυζια της.Εμεινε ακινητη ετσι και της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Πλυθηκε λιγο στο νιπτηρα και αποχωρησε.Για 10ρικο καλη ειναι και καθισα και με ανεση χρονου στο δωματιο,δε το περιμενα για Μεταξουργειο.Ισως επειδη δεν ειχε πολυ κινηση εκεινη την ωρα.Παντως η κοπελα δεν εχει τη ζεστασια και τη θαλπωρη των σοβιετικων γυναικων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.648
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, SEXTYRHOON και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2017
φοβερή ανακάλυψη και ποιοτική Money Mouth
18 Ιανουαρίου, 2022
ποια ζεστασια και ποια θαλπωρη σιγα μην σου πει και τιποτε αλλοοοοο
ειπαμε εχουν ερθει για ενα σκοπο να μαζεψουν οτι μπορουν ολες εχουν παιδια οικογενεια αντρες που καθονται και περιμενουν (ξερουν τι δουλια κανουν πολλοι απο αυτους ....)επιπλεον στη ρωσια υπαρχη και μια σχολη με μικρο τιμημα για να ξερουν πως θα αντιμετωπησουν εμας τους γαμιαδες στην ελλαδα τι ακριβως θελουμε κλπ κλπ
ΟΙ ρωσιδες η ερωτικη τους κολτουρα γενικα ειναι κρυες γυναικες σε σχεση με τις Ελληνίδες αλλα ξερουν κ υποκρυνονται παρα μα παρα πολυ καλα και ειναι ευκολοπροσαρμοστες ......στα εδω προτυπα κ αναγκες , μην περιμενεις συναισθηματισμους κλπ .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2