Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Βίκυ είναι μια ψήλη,μελαχρινή,με σκουλαρίκι πάνω από το χείλος και μερικά τατουάζ σε όλο το κορμί και κάποια παραπάνω κιλά που της πάνε όμως,κοπέλα από την Αλβανία που μιλάει πολύ καλά Ελληνικά.Είναι στο δεξιά σπίτι.Είναι από τα στανταράκια μου-πάνω από 10 φορές έχω πάει μαζί της-οπότε θα αναφερθώ συνολικά.Η τσατσά ή ο τσάτσος είναι ευγενικοί και δεν χτυπάνε συχνά πόρτες-σε εμένα δεν έχει τύχει να χτυπήσουν-αλλά τα δωμάτια δεν είναι καθαρά γενικά.Η κοπέλα με γνωρίζει και έχουμε πολύ καλή χημεία,οπότε περνάω πάντα καλά.Πάντα γλείφω τα πόδια της Ναι! και συχνά τελειώνω και πάνω τους ΈρωταςΠίπα πάντα με σκουφάκι,πολύ καλή και βαθιά.Στο γαμήσι την παίρνω ιεραποστολικά η΄ πιο σπάνια στα 4,όπου συμμετέχει με καυλόλογα,ανάσες και φιλιά στον λαιμό.Φαίνεται να γουστάρει γενικά.Χρόνος πάνω από δεκάλεπτο συνήθως.Υπάρχει και πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό στα 15 ευρώ,αλλά δεν θέλω να δίνω παραπάνω λεφτά για να μην χαλάω την πιάτσα.
Συνοπτικά,μια ιερόδουλη πολύ καλής εμφάνισης για μένα,με πολύ καλή διάθεση και συμμετοχή!Απλά vfm στο δεκάρικο!Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
390
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού