Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96077
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ευχαριστω τους πολλούς συναγωνιστές που εχουν παραθεςει κριτικές και με οδήγησαν στο να κάνω μια πολυ σωστή επιλογή. Η επιλογή έγινε όχι λόγω σχετικά Χαμηλού κόστους (μην τρελαθούμε κιόλας), αλλά λόγω καλών κριτικών. Η κοπέλα είναι εμφανισιακά όπως ακριβώς την περιγράφουν οι προηγούμενοι. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν κοίταξε ρολόι και έκανε τα πάντα για να με ευχαριστήσει. Πολυ καλό σοσιαλ, μιλήσαμε πολυ στο time-out. Βέβαια, για να γαμησουμε πήγαμε, όχι για να μιλήσουμε, και γαμησαμε πολυ καλα. Εξαιρετική πίπα, gfe + pse experience, στάνταρ υπηρεσίες. Πολυ σημαντικά: πεντακάθαρη και ο ορισμός του vfm, τα λεφτά σου δεν τα κλαις με τίποτα. Κρίμα που δεν την είχα συναντήσει παλιότερα, θα είχα γλιτώσει και κανα φράγκο από κατι σαύρες του επαγγέλματος. Θα επαΝαλαβω αυτό που έχει πολυ ειπωθεί: στανταρακι πλέον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
371
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, fouxter, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2017
Γειά σου αδερφέ!! Είναι εύκολο να με δώσεις το τηλ της σε PM?
23 Μαρτίου, 2017
Πραγματι VFM και δεν το παιζει ντιβα σαν καποιες αλλες. Στανταρακι και για μενα, 4 φορες την εχω συναντησει και εχω περασει τελεια, της χρωσταω κριτικες.
26 Μαρτίου, 2017
Ειναι μια σταθερη κοπελα , δηλ με αριστα το 10 μπορει να σου δωσει ενα 8 .Καθαρη κ πανω απο ολα μια τιμια επιλογη.
28 Μαρτίου, 2017
Καλησπέρα, επειδή δεν μπορώ να βρω το τηλέφωνό της, σου είναι εύκολο να μου το στείλεις σε P.M. ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4